Audio CD: Poločas rozpadu: Postapokalyptický román - CDmp3 (Čte Borek Kapitančík)

Kód: 9043002

Úplný název:

Audio CD: Poločas rozpadu: Postapokalyptický román - CDmp3 (Čte Borek Kapitančík) (Kotleta František): Postapokalyptický román

Autor a popis:

Kotleta František, Epocha, 0 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (225 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Volné pokračování románu Spad.

Válka skončila. Zbyla jen vzpomínka v podobě zničené planety, na jejíž povrch dopadly stovky jaderných hlavic. Starý svět zmizel a ten nový je jiný – divoký, nemilosrdný, radioaktivní… Zbytky lidí se snaží přežít v jeho troskách a vybudovat něco jako civilizaci. Jsou ale takoví, kteří civilizaci nechtějí. Vlastně nechtějí ani divošství. Touží po jediném – dokončit práci, kterou začaly světové mocnosti ve své válce. A proti nim stojí ti, kteří věří v nové začátky. Jenže – stojí tenhle svět vůbec za záchranu?

stopáž: 8:19:09
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Poločas rozpadu: Postapokalyptický román - CDmp3 (Čte Borek Kapitančík) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Poločas rozpadu: Postapokalyptický román - CDmp3 (Čte Borek Kapitančík).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Poločas rozpadu: Postapokalyptický román - CDmp3 (Čte Borek Kapitančík) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Poločas rozpadu: Postapokalyptický román - CDmp3 (Čte Borek Kapitančík) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Poločas rozpadu: Postapokalyptický román - CDmp3 (Čte Borek Kapitančík) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Audio CD: Poločas rozpadu: Postapokalyptický román - CDmp3 (Čte Borek Kapitančík)