Audio CD: Pořád jsem to já - CD

Kód: 5652425

Úplný název:

Audio CD: Pořád jsem to já - CD (Csáková Ilona):

Autor a popis:

Csáková Ilona, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
295 Kč (351 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Sympatický návrat skvělé zpěvačky!
Nové album vydává dáma s jedním z nejpodmanivějších hlasů u nás. Název je symbolický: patnáct písniček podstatou různorodých, ale přitažlivě sjednocených interpretkou. Je to retrospektiva Iloniny skvělé minulosti, potvrzení zajímavé současnosti a nadějný posun do budoucnosti.
Za většinového doprovodu Golden Big Band Prague pod taktovkou Petra Soviče se dočkáte ohlédnutí za Laurou a jejími tygry (49 dní do jara s Martinem Poštou), v nových aranžích si jistě rádi připomenete Iloninu velkou hitovou éru (Pink, Tornero, Malý vůz, Proč mě nikdo nemá rád nebo Když zbývá pár slov). Z posledních let je tu silné televizní téma z pera Ondřeje Brzobohatého (Žít, co to dá), výstižná titulní novinka nebo klasický hit v podobě duetu s Karlem Gottem (Pláč/Crying). Bonusem je zcela čerstvá skladba Abych byla IN, moderně tanečně s nadhledem komentující prostředí popu. Ilona Csáková je mimořádná zpěvačka a objevená autorka či spoluautorka, podpořená big bandem i vlastní malou skupinou. Její bilancování je nepochybně kvalitní a právem hrdé, pohled dopředu záslužný. V obalu s fotografiemi Lenky Hatašové tak najdete prověřené „to nejlepší“, ale též ambiciózní náznak příští části kariéry ženy s tajemným altem a příjemným espritem.


TRACKLIST: ŽÍT, CO TO DÁ / POPLETENÁ HOLKA / MALÝ VŮZ (CHARIOT) / BOUŘE / TORNERO / 49 DNÍ DO JARA / POŘÁD JSEM TO JÁ / NEMUSÍŠ ZŮSTAT / PLÁČ (CRYING) / PROČ MĚ NIKDO NEMÁ RÁD (I SAY A LITTLE PRAYER) / RŮŽOVÁ / JEDNO TAJEMSTVÍ (IT HURTS TO SAY GOOD BYE) / NATALIE / KDYŽ ZBÝVÁ PÁR SLOV (JE T´AIME MOI NON PLUS) / ABYCH BYLA IN

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Pořád jsem to já - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Pořád jsem to já - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Pořád jsem to já - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Pořád jsem to já - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Pořád jsem to já - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Umění / Hudba / Audio CD: Pořád jsem to já - CD