Audio CD: Skorokruh

Kód: 2664154

Úplný název:

Audio CD: Skorokruh (Irish Acoustic, Vysloužil David):

Autor a popis:

Irish Acoustic, Vysloužil David, Vlastní náklad, 0 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

O svých kořenech, lidské radosti, pokoře, hrdosti i touze hraje a zpívá písničkář David Vysloužil se svou kapelou Acoustic Irish na albu s názvem Skorokruh. Davidova hudba se vždy vyznačovala hudební přirozeností, smyslností a působivou energií, kterou rozdává nejenom na koncertech.  Jako by tím dával najevo, že život a hudba jedno jsou. Již z prvních tónů je patrno, že kapela vsadila na zvuk a barvu akustických nástrojů, jako jsou housle, kontrabas, akordeon, flétny, dále akustická kytara, bodhran, lehké perkuse a nutno dodat, že se jim tento hudební počin povedl.

Album bylo natočeno na půdě Českého rozhlasu Ostrava pod „taktovkou“ mistra zvuku Radka Roubala. Obsahuje jedenáct skladeb, které si razí svou vlastní cestu „hudebním touláním“ s prvky folku, folkloru, swingu, blues a v neposlední řadě irish. Písně se opírají o charizmatický zpěv Davida Vysloužila, jeho nápadité texty, pestré zajímavé aranže a výrazný pěvecký projev Terezy Urbánkové. To vše podtrhují výborné instrumentální výkony všech členů kapely: Barbora Klihová akordeon, Michaela Caesarová flétny, Kamil Tománek kontrabas, Robert Rossmann bodhran a cajon a další hosté.

Celé album i přes široký záběr písní, tedy od velice intimních či niterních, po veselé až rozverné, vás příjemně naladí a povzbudí v už tak dost uspěchané době. David Vysloužil je autor, muzikant, skladatel a textař z Frýdku – Místku.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Skorokruh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Skorokruh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Skorokruh (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Skorokruh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Skorokruh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ostatní

 
Knihkupectví / Ostatní / Audio CD: Skorokruh