Audio CD: Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa - C

Kód: 8612017

Úplný název:

Audio CD: Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa - C (Wohlleben Peter, Procházka Aleš): Co cítí a jak komunikují - objevování fascinujícího světa

Autor a popis:

Wohlleben Peter, Procházka Aleš, Kazda Václav, 0 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 22.12.2017
 
 
 
 
 
245 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Německý bestseller Tajný život stromů se již třetím rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích.

Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody. Renomovaný lesník Peter Wohlleben nám dává nahlédnout do skrytého života stromů a odhaluje nečekané skutečnosti: stromy mají paměť, předávají si informace, pociťují bolesti, dokonce mohou dostat úpal a časem se jim tvoří vrásky. Mnohé stromy, jako například duby, spolu navzájem komunikují prostřednictvím vonných látek. V okamžiku, kdy je některý ze stromů napaden hmyzem, vysílá vůně jako signály a všechny stromy v okolí upozorní na nebezpečí.

Peter Wohlleben čerpá ze svých mnohaletých zkušeností lesníka a ukazuje nám les ze zcela nové stránky. Jeho zábavná knížka, plná nových informací o stromech a lesích, nás přivádí k úžasu nad zázraky přírody. Ve vynikajícím překladu PhDr. Magdaleny Havlové.

NOVÝ POHLED NA STARÉ PŘÁTELE, VYZNÁNÍ LÁSKY K LESU

Les je podivuhodné místo, kde se odehrávají překvapivé věci: stromy navzájem komunikují. Láskyplně se starají o svoje potomstvo a pečují dokonce i o své staré a nemocné sousedy. Stromy vnímají, cítí a mají i paměť. Neuvěřitelné? Ale pravdivé!

Lesník Peter Wohlleben spojuje ve fascinujících příbězích o netušených schopnostech stromů nejnovější vědecké poznatky se svými vlastními bohatými zkušenostmi. Ve stínech hvozdů nám tak osvětluje mnoho překvapivého a otevírá oči tak, abychom i my mohli objevovat jejich životní cesty a tajemství.

Délka: 7 hodin 7 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa - C do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa - C.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa - C (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa - C bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa - C doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Příroda

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Příroda / Audio CD: Tajný život stromů - Co cítí, jak komunikují. Objevování fascinujícího světa - C