Audio CD: Z Radosti

Kód: 2665862

Úplný název:

Audio CD: Z Radosti (Kočko Tomáš):

Autor a popis:

Kočko Tomáš, Indies Scope, 0 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Nebojme se pohádek, to je refrén jedné z písní nového alba Tomáše Kočka a jeho Orchestru. Přes dvacet písni, tři pohádkové příběhy a navíc v CD vložená malá desková hra, to je nové album Z Radosti. Akustické písničky vzájemně propojené třemi pohádkovými příběhy, které namluvil Tomáš Kočko, mají základ v Tomášově tvorbě pro brněnské divadlo Radost. Tři pohádky a písničky udělají radost nejen dětem, ale i rodičům. Tomáš Kočko spolupracuje s brněnským divadlem Radost, které se zaměřuje především na dětské publikum, už řadu let.

Písničky ze svých představení přearanžoval, doplnil o další sloky, pozval k nahrávání děti z pěveckého sboru Kampanela Brno. Nové album Z Radosti přináší písničky ze tří pohádek, které divadlo mělo nebo má na svém repretoáru. Dvě pohádky jsou klasické, jedna moderní Kubula a Kuba Kubikula, i když už i ta se stala vlastně klasikou. Každý příběh má svůj hudební háv, takže na desce najdete jak moravskou cimbálku, tak český šraml.

Obal nakreslil Tomášův dvorní scénograf Michal Hejmovský a opatřil booklet postavičkami z pohádek. Tomáš Kočko je dvojnásobný držitel ceny Anděl za album roku.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Z Radosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Z Radosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Z Radosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Z Radosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Z Radosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ostatní

 
Knihkupectví / Ostatní / Audio CD: Z Radosti