Aura, čakry a sebeléčení - Rady a zkušenosti z terapeutické praxe

Kód: 2710750

Úplný název:

Aura, čakry a sebeléčení - Rady a zkušenosti z terapeutické praxe (Rakušanová Hana): Rady a zkušenosti z terapeutické praxe

Autor a popis:

Rakušanová Hana, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 5.5.2018
 
 
 
 
 
195 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

V knize Aura, čakry a sebeléčení autoři předkládají výsledek deseti let svých osobních zkušeností s energetickou diagnostikou člověka. Věnují se měření aury, přinášejí originální a netradiční pohled na souvislosti mezi aurou, čakrami a fyzickým i psychickým zdravím. Nejde o knihu teorií, ale o souhrn ryze praktických zkušeností, které mnohdy boří zažité mýty.

Autoři věcným a srozumitelným způsobem rozkrývají příčiny oslabení aury a čaker v souvislosti s psychosomatikou nebo s rodovými dědičnými nemocemi a nabízejí dostupné možnosti sebeléčení. Čtenář v knize najde návody na řešení akutních problémů, zdravotních i psychických. Najde v ní ale i průvodce na cestě osobního rozvoje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aura, čakry a sebeléčení - Rady a zkušenosti z terapeutické praxe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aura, čakry a sebeléčení - Rady a zkušenosti z terapeutické praxe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aura, čakry a sebeléčení - Rady a zkušenosti z terapeutické praxe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aura, čakry a sebeléčení - Rady a zkušenosti z terapeutické praxe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aura, čakry a sebeléčení - Rady a zkušenosti z terapeutické praxe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Aura, čakry a sebeléčení - Rady a zkušenosti z terapeutické praxe