Aura v každodenním životě - Jak myšlenkové formy a energetická pole utvářejí náš běžný živ

Kód: 8651889

Úplný název:

Aura v každodenním životě - Jak myšlenkové formy a energetická pole utvářejí náš běžný živ (Oetinger Manuela): Jak myšlenkové formy a energetická pole utvárejí náš bežný život

Autor a popis:

Oetinger Manuela, Metafora, 152 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jak porozumět svému duchu i tělu, uchovat si zdraví a načerpat energii…
V dnešní době už nejspíš vůbec nikdo - snad kromě nejzarytějších materialistů - nepochybuje o tom, že mimo svět materiální, hmatatelný a viditelný existuje také svět duchovní.
Na ten svět si sice sáhnout nemůžeme, ale proto to ještě neznamená, že neexistuje. Naopak. Je stejně skutečný, s vlastními pravidly a zákonitostmi, jako ten, který známe. A právě tak skutečný je i energetický obal lidského těla: aura.
Na tu kromě energetických polí působí i duchovní bytosti, s nimiž nás tahle knížka naučí komunikovat. Dočteme se, jak si vylepšit kondici a zdraví, co si oblékat, proč nekouřit, jak meditovat, co jíst, jak zdravě spát a vůbec, jak vyrovnaně, šťastně a plně žít. Naučíme se lépe porozumět svému vlastnímu tělu i duši. Kdo z nás to v dnešním světě nemá zapotřebí?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aura v každodenním životě - Jak myšlenkové formy a energetická pole utvářejí náš běžný živ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aura v každodenním životě - Jak myšlenkové formy a energetická pole utvářejí náš běžný živ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aura v každodenním životě - Jak myšlenkové formy a energetická pole utvářejí náš běžný živ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aura v každodenním životě - Jak myšlenkové formy a energetická pole utvářejí náš běžný živ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aura v každodenním životě - Jak myšlenkové formy a energetická pole utvářejí náš běžný živ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Aura v každodenním životě - Jak myšlenkové formy a energetická pole utvářejí náš běžný živ