Auta, vlaky, lodě a letadla - Obrazová encyklopedie dopravních prostředků

Kód: 7529205

Úplný název:

Auta, vlaky, lodě a letadla - Obrazová encyklopedie dopravních prostředků (kol.): Obrazová encyklopedie dopravních prostředků

Autor a popis:

Kol., SLOVART, 256 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 18.1.2018 dopoledne. 
 

Tato kniha věnovaná dopravě je doslova nabitá nejrůznějšími druhy automobilů, letadel, lodí, motorek, silných náklaďáků, užitkových strojů a rozličných vlaků, jež lidem odedávna umožňovaly cestovat dál, rychleji a bezstarostněji - od městských kol až po vysokorychlostní vlaky. Mnohé z nich ulehčily lidem jejich těžkou práci a přispěly tak svým dílem ke změně jejich života a toho, kde žijí a pracují. Před nástupem věku techniky, který se výrazně projevil právě v oblasti dopravních prostředků, se jen malé procento lidí vydávalo dál než do blízkého okolí svého bydliště a ještě mnohem méně jich cestovalo na dlouhé vzdálenosti, třeba do zámoří. Dnes trvají takové cesty, které dříve zabraly celé týdny, jen pár hodin a cestu kolem světa lze uskutečnit za jediný den. Dopravní trasy spojují navzájem i ta nejodlehlejší místa na Zemi, takže si klidně můžeme koupit zboží z druhého konce světa. Pokroky v dopravě pomohly lidem objevit a osídlit nová místa na Zemi, prozkoumat hlubiny oceánů, a dokonce vyletět do kosmického prostoru a objevovat vesmír.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Auta, vlaky, lodě a letadla - Obrazová encyklopedie dopravních prostředků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Auta, vlaky, lodě a letadla - Obrazová encyklopedie dopravních prostředků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Auta, vlaky, lodě a letadla - Obrazová encyklopedie dopravních prostředků (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Auta, vlaky, lodě a letadla - Obrazová encyklopedie dopravních prostředků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Auta, vlaky, lodě a letadla - Obrazová encyklopedie dopravních prostředků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Auta, vlaky, lodě a letadla - Obrazová encyklopedie dopravních prostředků