Autobus Karosa 900 - historie, vývoj, technika, modifikace

Kód: 2710057

Úplný název:

Autobus Karosa 900 - historie, vývoj, technika, modifikace (kol.):

Autor a popis:

Kol., Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
288 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.1.2018 dopoledne. 
 

Domácí výrobce autobusů Karosa Vysoké Mýto, jehož vozidly se u nás někdy v životě svezl snad úplně každý, musel na počátku devadesátých let 20. století - tak jako celé tehdejší Československo a později Česká republika - projít celou řadou zásadních změn. Karose se podařilo výrobu zachovat a současně ji (díky partnerství s evropskými automobilkami Renault a IVECO) modernizovat a povznést na novou úroveň. Autobusy řady 900 už představovaly "západní" vozidlo, které se kromě tradičních trhů prosadilo i v zahraničí.
Kniha zachycuje specifický vývoj řady 900 od poloviny 90. let až po rok 2004. Renomovaný autor zde nabízí historii jejich vzniku a vývoje, přehled všech typů a modernizací (městské, linkové, dálkové), popis úspěšných exportních verzí Récréo a Axer, článkových verzí i speciálních provedení. Výklad je doplněn podrobným přehledem technických údajů, barevnými nákresy jednotlivých typů a velkým množstvím fotografií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Autobus Karosa 900 - historie, vývoj, technika, modifikace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Autobus Karosa 900 - historie, vývoj, technika, modifikace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Autobus Karosa 900 - historie, vývoj, technika, modifikace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Autobus Karosa 900 - historie, vývoj, technika, modifikace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Autobus Karosa 900 - historie, vývoj, technika, modifikace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Věda a technika

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Věda a technika / Autobus Karosa 900 - historie, vývoj, technika, modifikace