Autoškola 2016 - Moderní učebnice a testové otázky

Kód: 2710007

Úplný název:

Autoškola 2016 - Moderní učebnice a testové otázky (Minář Václav): moderní ucebnice a testové otázky

Autor a popis:

Minář Václav, Grada, 272 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Nové vydání učebnice autoškoly obsahuje vše, co nezbytně potřebujete k získání řidičského oprávnění skupiny B: výklad pomocí názorných barevných fotografií, snadnou navigaci v knize pomocí barevných hmatníků, kapitoly členěné podle předmětů v autoškole, ukázkové testy i praktické rady. Díky úzké spolupráci s pracovníky Ministerstva dopravy České republiky jsou zde zařazeny kompletní aktualizované testové otázky, které zohledňují i nově schválené dopravní značky platné od ledna tohoto roku. Mimo jiné zde najdete výběr z vyhlášek a souvisejících předpisů z novelizovaného znění zákona 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích, křižovatky včetně jejich vysvětlení, jednoduché a snadno zapamatovatelné informace o ovládání a údržbě vozidla, teorii a zásady bezpečné jízdy a zdravotnickou přípravu. Předkládáme vám nejpřehlednější a nejaktuálnější učebnici na trhu, kde vás nebudou zdržovat žádné zbytečnosti, ale nic důležitého vám neunikne.
Dále nabízíme zdarma ke stažení dopravní videa a animace, úplná znění zákonů a vyhlášek pro podrobnější studium. To vše najdete na webových stránkách www.grada.cz.
Cílem knihy je především pomoci čtenářům, aby se rychle a pohodlně naučili vše, co potřebují nejen k získání řidičského oprávnění, ale aby mohli jezdit po silnicích bezpečně a spolehlivě.
Obsah knihy je aktualizovaný k 1. 3. 2016.
Zde v záložce "Soubory ke stažení" jsou umístěny nejdůležitější zákony a vyhlášky v nejaktuálnějším znění (zatím poslední změny proběhly 20. 2. 2016) související s tématem. Zákon 361/2000 Sb. je doplněn aktivními odkazy na instruktážní videa a animace, názorně ilustrující probíraná témata. Žák autoškoly tak dostane populární "Besipky" známé z televizních obrazovek (poskytlo je Samostatné oddělení BESIP Ministerstva dopravy ČR, www.ibesip.cz) a animace z dopravního portálu Zákruta (www.zakruta.cz) zařazené přímo do probírané látky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Autoškola 2016 - Moderní učebnice a testové otázky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Autoškola 2016 - Moderní učebnice a testové otázky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Autoškola 2016 - Moderní učebnice a testové otázky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Autoškola 2016 - Moderní učebnice a testové otázky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Autoškola 2016 - Moderní učebnice a testové otázky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Autoškola 2016 - Moderní učebnice a testové otázky