Avatar Jamese Camerona - Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory

Kód: 2422698

Úplný název:

Avatar Jamese Camerona - Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory (Wilhelmová Maria, Mathison Dirk):

Autor a popis:

Wilhelmová Maria, Mathison Dirk, Knižní klub, 224 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kompletní ilustrovaný průvodce po Pandoře, dějišti filmu Avatar Jamese Camerona, který čtenáře podrobněji seznamuje se zajímavým, dokonale propracovaným světem krásného, ale pro člověka smrtícího měsíce ve vzdálené galaxii, s jeho přírodou, dějinami i kulturou a jazykem domorodých obyvatel.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Avatar Jamese Camerona - Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Avatar Jamese Camerona - Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Avatar Jamese Camerona - Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Avatar Jamese Camerona - Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Avatar Jamese Camerona - Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Avatar Jamese Camerona - Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory