Aventura 2 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD

Kód: 7397043

Úplný název:

Aventura 2 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD (Brožová Kateřina, Peňaranda C. Ferrer): pro strední a jazykové školy. Ucebnice, pracovní sešit a 2CD

Autor a popis:

Brožová Kateřina, Peňaranda C. Ferrer, Klett, 226 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
411 Kč (529 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Druhý díl nové třídílné učební řady pro studenty španělštiny od 15 let výše, odpovídá úrovni A2 podle SERR. Používané strategie:- témata a jazyk odpovídající věkové skupině mladých lidí- rovnoměrný rozvoj všech řečových dovedností- reálie jako nedílná a přirozená součást učiva- komiks jako poutavá forma prezentace- důraz na komunikaci- jasné a přehledné vysvětlení gramatiky- moderní grafické zpracování aventura 2 zahrnuje v jednom svazku učebnici a pracovní sešit (v druhé části knihy). Tvoří ji deset lekcí, dvě opakovací jednotky, shrnující a procvičující probranou látku a testující řečové dovednosti studenta a jazykové portfolio. Do knihy jsou vložena 2 CD s poslechovými cvičeními, které namluvili rodilí mluvčí. Ke knize je připojen španělsko-český slovníček.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aventura 2 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aventura 2 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aventura 2 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aventura 2 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aventura 2 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Aventura 2 - Španělština pro SŠ a JŠ- učebnice + PS + 2CD