Až budu velkej kluk...

Kód: 2561913

Úplný název:

Až budu velkej kluk... (kol.):

Autor a popis:

Kol., Svojtka, 288 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
143 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Tato kniha o dospívání je určená chlapcům, které čeká (nebo jim již začalo) období puberty. Nejde o žádné mravokárné poučky, naopak - přátelský, upřímný a otevřený styl knihy pomůže chlapcům zvládnout veškeré fyzické, psychické i emocionální změny s porozuměním a nadhledem. Co od puberty očekávat a jak si počínat, aby kluci zůstali spokojení a sebevědomí, i přes nesčetné fyzické, psychické a emocionální změny? Všechna klíčová témata, která chlapce v tomto věku zajímají, jsou zahrnuta - včetně cvičení, vnímání změn vlastního těla, vymezování identity prostřednictvím hudby a kamarádů, vztahů, dívek, sexuality, antikoncepce, zdravého životního stylu, pití a drog, stresu ve škole i doma, šikany (i té kybernetické).
Kniha obsahuje užitečné tipy a informativní rámečky. Najdete v ní i rychlé kvízy a názorné ilustrace, stejně jako odkazy na užitečné, prověřené a bezpečné webové stránky s dalšími radami.
Představuje užitečný a hlavně spolehlivý zdroj informací k otázkám, které dospívající chlapce nejvíce "pálí". Stane se v tomto období jejich oblíbeným společníkem a najde si své místo na jejich nočním stolku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Až budu velkej kluk... do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Až budu velkej kluk....
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Až budu velkej kluk... (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Až budu velkej kluk... bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Až budu velkej kluk... doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství