Babicovy dobroty 3. - 78 receptů, triků a vychytávek, které v televizi určitě neuvidíte

Kód: 7281430

Úplný název:

Babicovy dobroty 3. - 78 receptů, triků a vychytávek, které v televizi určitě neuvidíte (Babica Jiří): 78 receptu, triku a vychytávek, které v televizi urcite neuvidíte.

Autor a popis:

Babica Jiří, Eminent, 198 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Oblíbený protagonista cooking show Babicovy dobroty zařadil do své třetí kuchařky pouze jídla, která v televizi nevařil, a mezi nimi i několik skvělých novinek. Patří mezi ně například recepty pro naše ratolesti, "protože děti jsou kořením života a něm toho my kuchaři trochu víme…" a také řada jeho speciál, o kterých říká, že začnou vznikat až ve chvíli, kdy zapne sporák.
Ozdobou této knihy jsou bezesporu polévky, k nimž se nechal inspirovat během svých kuchařských výprav po celém světě, a také recepty ke grilování: "Nádhera, vůně dřeva nebo dřevěného uhlí, spousta masa, zeleniny, sýry, omáčky....jaro, léto, podzim ... pohoda, dobrý pití a dobrý kamarádi, rodina, děti, kytara... Úsměvy a dobrá nálada jsou podle mě mnohem důležitější než vymakaný marinády, do kterých někteří ustaraně nakládají maso několik hodin dopředu."
Masové speciality, ovšem také recepty se zeleninou, zejména rajčaty, venkovské vaření a vybrané nápoje jsou příjemným završením 78 jedinečných a jako vždy originálních receptů Jiřího Babicy.
Takže dobrou chuť.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Babicovy dobroty 3. - 78 receptů, triků a vychytávek, které v televizi určitě neuvidíte do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Babicovy dobroty 3. - 78 receptů, triků a vychytávek, které v televizi určitě neuvidíte.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Babicovy dobroty 3. - 78 receptů, triků a vychytávek, které v televizi určitě neuvidíte (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Babicovy dobroty 3. - 78 receptů, triků a vychytávek, které v televizi určitě neuvidíte bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Babicovy dobroty 3. - 78 receptů, triků a vychytávek, které v televizi určitě neuvidíte doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Babicovy dobroty 3. - 78 receptů, triků a vychytávek, které v televizi určitě neuvidíte