Bachovy esence od A do Z - 38 esencí k harmonizaci těla i duše

Kód: 7359351

Úplný název:

Bachovy esence od A do Z - 38 esencí k harmonizaci těla i duše (Michel Katarina): 38 esencí k harmonizaci tela i duše

Autor a popis:

Michel Katarina, Metafora, 320 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
261 Kč (379 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Nová kniha z oblíbené série „od A do Z“
Průvodce na cestě k rovnováze, klidu a štěstí, 39 ilustračních návodů na použití posilujících esencí.
Každodenní život se všemi svými požadavky na nás klade stále větší nároky, a tak je pochopitelné, že hledáme cesty, jak se s nimi vyrovnat a ještě si udržet pevné zdraví, optimismus a výkonnost. Květové esence - a zejména ty nejznámější ze všech, BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE, byly pro svoji účinnost známé a užívané už od dob svého vzniku, ale poslední dobou se jejich obliba ještě zvyšuje. Pomáhají totiž jak malým dětem, tak starším lidem, uhoněným manažerům, unaveným maminkám, vystresovaným studentům i nejistým uchazečům o zaměstnání.
Svou mocnou přírodní silou dokážou nastolit vnitřní harmonii a duševní vyrovnanost, pomáhají při zvládnutí nejrůznějších nežádoucích emocí či stavů, jaké občas přepadají každého z nás. Nedostatek sebedůvěry, nejistota, žárlivost, malomyslnost, podrážděnost, zoufalství, vyčerpání… s tím vším si umějí poradit.

Tato krásně ilustrovaná knížka je tedy skvělým průvodcem na cestě k hlubšímu poznání Bachových esencí a poradí vám i s jejich používáním v běžném životě. Je určena jak pro úplné začátečníky, kteří to teprve hodlají vyzkoušet, tak pro pokročilé, kteří už s Bachovými esencemi pracují, ale rádi by se o nich dozvěděli něco víc.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bachovy esence od A do Z - 38 esencí k harmonizaci těla i duše do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bachovy esence od A do Z - 38 esencí k harmonizaci těla i duše.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bachovy esence od A do Z - 38 esencí k harmonizaci těla i duše (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bachovy esence od A do Z - 38 esencí k harmonizaci těla i duše bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bachovy esence od A do Z - 38 esencí k harmonizaci těla i duše doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Bachovy esence od A do Z - 38 esencí k harmonizaci těla i duše