Audio CD: Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský)

Kód: 6948097

Úplný název:

Audio CD: Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský) (Petiška Eduard):

Autor a popis:

Petiška Eduard, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
186 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Slyšte vyprávění našich předků, z něhož se můžeme poučit dodnes.
Vraťte se zpátky do dob před několika tisíci lety, kdy staří Egypťané uctívali boha slunce, ale také do časů velkolepého stavitelského umění, řemesel a do věku počátků lékařské vědy a astronomie; k pramenům lidské vzdělanosti. Dávné egyptské příběhy vychází z překladů starých papyrů, z písemných zlomků a úryvků i ze zpráv starověkých řeckých spisovatelů.

Další země, jejíž prastaré příběhy stojí za to vyprávět, nazvali kdysi Řekové Mezopotámie ? krajina mezi řekami. Starověká říše vznikala a zanikala kolem dvou velkých toků Eufrat a Tigris. Její pověsti jsou zpracovány podle překladů klínopisných záznamů na hliněných destičkách.

délka nahrávky 3 hodiny 45 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro děti

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro děti / Audio CD: Báje a pověsti starého Egypta a Mezopotámie - CDmp3 (Čte Miroslav Táborský)