Bajky Jean de La Fontaine - Dvanáct knih s ilustracemi Adolfa Borna

Kód: 7529111

Úplný název:

Bajky Jean de La Fontaine - Dvanáct knih s ilustracemi Adolfa Borna (de La Fontaine Jean): Dvanáct knih

Autor a popis:

de La Fontaine Jean, Brio, 596 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
575 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Jean de La Fontaine psal bajky téměř čtvrt století. Měl mimořádný pozorovací talent. Některé bajky jsou humorné, jiné vážné, některé jsou politicky zaměřené, jiné obsahují meditace o smrti a lásce. Všechny bajky však vykreslují spletitý obraz lidské společnosti a mají nám mnoho co říci i dnes. Pojďte společně s námi objevit nebo znovuobjevit rozmanitý svět La Fontainových bajek, nabízíme vám jedinečný soubor dvanácti knih, tedy autorovo kompletní dílo. Zachycené příběhy ožívají v barevných ilustracích Adolfa Borna, které potěší čtenáře každého věku. Adolf Born se úkolu ilustrovat La Fontainovo rozsáhlé dílo ujal s radostí: „La Fontainovy Bajky mi byly šity na míru. Byl to můj svět, kde zvířata nabírají lidské rysy…"
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bajky Jean de La Fontaine - Dvanáct knih s ilustracemi Adolfa Borna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bajky Jean de La Fontaine - Dvanáct knih s ilustracemi Adolfa Borna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bajky Jean de La Fontaine - Dvanáct knih s ilustracemi Adolfa Borna (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bajky Jean de La Fontaine - Dvanáct knih s ilustracemi Adolfa Borna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bajky Jean de La Fontaine - Dvanáct knih s ilustracemi Adolfa Borna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Mýty, pohádky a legendy

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Mýty, pohádky a legendy / Bajky Jean de La Fontaine - Dvanáct knih s ilustracemi Adolfa Borna