Bakteriální výživa - Revoluce v posílení vaší přirozené imunity

Kód: 7390383

Úplný název:

Bakteriální výživa - Revoluce v posílení vaší přirozené imunity (Shinya Hiromi): Revoluce v posílení vaší přirozené imunity

Autor a popis:

Shinya Hiromi, Omega, 176 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.1.2018 dopoledne. 
 

Hiromi Shinya, americký gastroenterolog s více než čtyřicetiletou praxí, přichází s novým pohledem jak na lidské tělo, tak na celkový zdravotnický model, který podle něj potřebuje dalekosáhlé přehodnocení. Ve své prakticky orientované knize Bakteriální výživa Vás seznámí s významem enzymů pro lidské trávení, představí účinné způsoby posílení přirozené imunity a poradí Vám, jak omládnout na buněčné úrovni a uchovat si tak krásu a trvalé zdraví. Dozvíte se, které potraviny Vašemu tělu dodají nejvíce omlazujících enzymů, proč je vhodné zařadit do svého režimu občasný půst a čím naopak organismus o zásoby drahocenných enzymů zbytečně ochuzujete. Zdraví a přirozená krása jsou jedno a totéž a nemohou existovat odděleně, proto je podle Dr. Shinyi na čase, abychom konečně začali věnovat pozornost enzymům, jež jsou u kořene veškeré životní vitality a elánu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bakteriální výživa - Revoluce v posílení vaší přirozené imunity do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bakteriální výživa - Revoluce v posílení vaší přirozené imunity.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bakteriální výživa - Revoluce v posílení vaší přirozené imunity (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bakteriální výživa - Revoluce v posílení vaší přirozené imunity bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bakteriální výživa - Revoluce v posílení vaší přirozené imunity doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Bakteriální výživa - Revoluce v posílení vaší přirozené imunity