Bakterie - Domino

Kód: 7303323

Úplný název:

Bakterie - Domino (Kalla Daniel):

Autor a popis:

Kalla Daniel, Domino, 334 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
152 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

Co kdyby někdo vytvořil účinný lék na bakterii, která existuje pouze v laboratorních podmínkách? Jak daleko by byl šílený vědec ochoten zajít, aby jím vynalezená antibiotika mohla slavit úspěch i mimo laboratoř? Byl by ochoten pro svůj cíl obětovat i lidské životy?
Mezi narkomany v několika velkých městech se začala šířit smrtící infekční choroba. Způsobuje ji zdánlivě běžná streptokoková bakterie, která však odolává všem známým antibiotikám. Pacienti trpí celou škálou potíží: od prosté bolesti v krku přes potíže s příjmem potravy až po rozpad tělesných tkání. Lékaři jsou bezradní, protože každá léčba selhává, a navíce se infekce začala šířit i v nemocnicích.
I doktor Graham Kilburn bezmocně přihlíží k tomu, jak jeho dva mladí pacienti podléhají neznámé chorobě. Epidemioložka Lina Lopezová znepokojeně zjišťuje, že se v drogové komunitě lavinovitě šíří nejhorší forma nemoci. Ve stejné době detektiva Cohena přivádí vyšetřování vraždy až k dealerovi drog, který zřejmě nákazu vědomě šíří mezi svými zákazníky. Tři lidé, kteří se doposud neznali, budou muset spojit své síly, aby odkryli a zastavili smrtící plány stvořitele superodolné bakterie. Jejich protivník se ovšem nehodlá jen tak vzdát...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bakterie - Domino do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bakterie - Domino.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bakterie - Domino (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bakterie - Domino bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bakterie - Domino doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství