Balíček 2 ks Anglicko-český, česko-anglický právnický slovník

Kód: 7201816

Úplný název:

Balíček 2 ks Anglicko-český, česko-anglický právnický slovník (Oherová Jana):

Autor a popis:

Oherová Jana, LINDE, 1240 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 008 Kč (1 200 Kč)
  / ks  
koupit
 

Čtvrté, aktualizované a doplněné vydání tohoto slovníku ve verzi česko-anglické i anglicko-české zpracovává v každé verzi více než 27 000 hesel a jejich terminologických spojení ze všech odvětví práva. Větší pozornost byla při přípravě tohoto čtvrtého vydání věnována terminologii týkající se Evropské unie a oblasti životního prostředí. Snahou autorů bylo poskytnout uživateli rychlou orientaci v užití slova v jeho obvyklých spojeních, některé termíny se objevují dvakrát – jde zejména o spojení adjektiv a substantiv, kdy určitý termín najdeme většinou jak pod příslušným jménem podstatným, tak přídavným, což vede i k minimalizaci odkazů a uživatelé slovníku to jistě ocení. Při zpracování slovníku nebylo možné vyhnout se oblasti ekonomiky, neboť sféry práva a ekonomiky k sobě mají mnohdy velmi blízko (např. témata smlouvy nebo platby). Pro toto vydání byla zvolena grafická úprava hesláře, která se osvědčila u jiných odborných slovníků vydávaných v nakladatelství Linde. Uživatelé slovníku – tlumočníci, překladatelé a právníci, kteří pracují s právními texty, a využívají ve své praxi slovník právnické angličtiny, jistě ocení zvolenou pevnou vazbu obou verzí slovníku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balíček 2 ks Anglicko-český, česko-anglický právnický slovník do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balíček 2 ks Anglicko-český, česko-anglický právnický slovník.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balíček 2 ks Anglicko-český, česko-anglický právnický slovník (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balíček 2 ks Anglicko-český, česko-anglický právnický slovník bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balíček 2 ks Anglicko-český, česko-anglický právnický slovník doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Balíček 2 ks Anglicko-český, česko-anglický právnický slovník