Balíček 2 ks Božský bastard + Božský cizinec

Kód: 7462789

Úplný název:

Balíček 2 ks Božský bastard + Božský cizinec (Laurenová Christina):

Autor a popis:

Laurenová Christina, JOTA, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
478 Kč (646 Kč)
  / ks  
koupit
 

Božský bastard: Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den.

Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.

Božský cizinec: Sara Dillonová, nadaná finanční asistentka, se při útěku od svého nevěrného přítele přestěhuje do NY. Unavená několikaletým stereotypem hledá povyražení bez přílišných závazků. Když v tanečním klubu potká neodolatelného, sexy Brita, nepočítá s tím, že by z toho bylo něco víc než zábava na jednu noc. Ale způsob a rychlost, kterými muž překračuje její zákazy, ho brzy promění z nezávazného flirtu v jedinečného Božského cizince. Celé město ví o tom, že Max Stella je na ženské a střídá je jako trenýrky.

Navzdory tomu, nakolik spoléhá na svůj vzhled businessmana, začne po setkání se Sarou – a po jejím svolení, aby pořídil několik jejích divokých fotek – přemýšlet nad tím, jestli by jeho vášně mohly někdy přerůst za hranice ložnice. Pro Sáru je jen jediná věc děsivější, než že by je někdo chytil při setkáních plných erotických zážitků na veřejnosti – že by se jí Max mohl dostat příliš k tělu – a to ne doslovně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balíček 2 ks Božský bastard + Božský cizinec do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balíček 2 ks Božský bastard + Božský cizinec.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balíček 2 ks Božský bastard + Božský cizinec (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balíček 2 ks Božský bastard + Božský cizinec bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balíček 2 ks Božský bastard + Božský cizinec doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Romány pro ženy / Balíček 2 ks Božský bastard + Božský cizinec