Balíček 2 ks Bratrstvo neohrožených + Pacifik

Kód: 7462790

Úplný název:

Balíček 2 ks Bratrstvo neohrožených + Pacifik (Ambrose Hugh):

Autor a popis:

Ambrose Hugh, JOTA, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
543 Kč (796 Kč)
  / ks  
koupit
 

Bratrstvo neohrožených: Autor se v knize věnuje pozurohodné jednotce americké armády - rotě E 506. pluku 101. vzdušné výsadkové divize, tzv. křičících orlů. Mapuje fascinujícím způsobem jejich výcvik a boje od Normandie až po obsazení Hitlerova "Orlího hnízda" v Berchtesgadenu. Je živou reportáží zachycující události přímo v jejich vývoji a oživuje v naší paměti mnoho zážitků ze druhé světové války. Famózní četba pro ty, kteří se zajímají o události druhé světové války.

Pacifik: V této odysseji z druhé světové války se prolínají opravdové osudy čtyř amerických mariňáků a jednoho pilota námořního letectva, kteří prošli válečným peklem všech zásadních bojů v Tichomoří — od bitvy s Japonci na Guadalcanalu, přes masakr na ostrově Iwodžima až po krvavé a prudké boje po vylodění na Okinawě na samém konci války.

V knize jsou poutavě vylíčeny příběhy mužů, kteří dali v sázku životy, aby bojovali za svou vlast. Byli odveleni na druhý konec světa do války s nepřítelem, jenž upřednostňoval sebevraždu před kapitulací. Tito stateční muži poznali krutost a ponížení v zajateckých táborech, byli svědky nespočetných úmrtí v řadách vojáků i civilistů a za svá válečná ocenění zaplatili často měrou nejvyšší.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balíček 2 ks Bratrstvo neohrožených + Pacifik do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balíček 2 ks Bratrstvo neohrožených + Pacifik.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balíček 2 ks Bratrstvo neohrožených + Pacifik (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balíček 2 ks Bratrstvo neohrožených + Pacifik bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balíček 2 ks Bratrstvo neohrožených + Pacifik doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie válek

 
Knihkupectví / Military / Historie válek / Balíček 2 ks Bratrstvo neohrožených + Pacifik