Balíček 2 ks Sirotčinec slečny Peregrinové Pro podivné děti + Podivné město

Kód: 7462787

Úplný název:

Balíček 2 ks Sirotčinec slečny Peregrinové Pro podivné děti + Podivné město (Riggs Ransom):

Autor a popis:

Riggs Ransom, JOTA, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
530 Kč (716 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti: Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií.

To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, jehož autorem je Ransom Riggs, kde děj a děsivé fotografie přináší jedinečný čtenářský zážitek. Náš příběh začíná strašnou rodinnou tragédií, která přivede šestnáctiletého Jacoba k cestě na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objevuje rozpadající se trosky sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti. Když Jacob bloumá jeho opuštěnými ložnicemi a chodbami, ukazuje se postupně, že děti slečny Peregrinové byly víc než podivné. Byly možná nebezpečné. Možná byly na opuštěném ostrově drženy v jakési karanténě z velmi dobrých důvodů. A nějak – i když to zní jako něco nemožného – jsou možná stále naživu.

Fantasy doprovázená strašidelnými starými dobovými fotografiemi, při které běží mráz po zádech. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti zaujme dospělé, teenagery a všechny, kdo mají rádi temná dobrodružství.

Sirotčinec slečny Peregrinové: Podivné město: Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, pokračuje. Jacob Portman se vydává se svými novými přáteli na cestu do Londýna, podivného hlavního města celého světa. Doufají, že zde naleznou lék pro svou milovanou ředitelku, slečnu Peregrinovou. Jenže ve městě ničeném válkou číhají nečekaná překvapení na každém rohu. A než Jacob dovede podivné děti do bezpečí, musí učinit důležité rozhodnutí, které se týká jeho lásky k Emmě Bloomové.

Podivné město vtáhne čtenáře do imaginárního světa telepatie a časových smyček, cirkusových triků a vlkodlaků – do světa obydleného „podivnými“ dospělými, vrahounskými stvůrami a bizarními druhy zázračných zvířat. Stejně jako v prvním díle v sobě i druhá část Podivných dětí spojuje napínavou fikci s dosud nepublikovanými dobovými fotografiemi a nabízí tak jedinečný čtenářský zážitek.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balíček 2 ks Sirotčinec slečny Peregrinové Pro podivné děti + Podivné město do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balíček 2 ks Sirotčinec slečny Peregrinové Pro podivné děti + Podivné město.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balíček 2 ks Sirotčinec slečny Peregrinové Pro podivné děti + Podivné město (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balíček 2 ks Sirotčinec slečny Peregrinové Pro podivné děti + Podivné město bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balíček 2 ks Sirotčinec slečny Peregrinové Pro podivné děti + Podivné město doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Thrillery / Balíček 2 ks Sirotčinec slečny Peregrinové Pro podivné děti + Podivné město