Balíček 2ks Deník šílené manželky + Všechno v pořádku, slečno Karpišková?

Kód: 3150651

Úplný název:

Balíček 2ks Deník šílené manželky + Všechno v pořádku, slečno Karpišková? (Obermannová Irena):

Autor a popis:

Obermannová Irena, Eroika, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
302 Kč (408 Kč)
  / ks  
koupit
 

Manželství hrdinky Deníku Šílené manželky, se už delší dobu rozpadá. Do této celkem banální výchozí situace autorka rozpoutá gejzír komických situací, do nichž uvrhá svoji hrdinku a její 2 dcery. Druhý román nás nechá nahlédnout do života 33leté Karolíny, která pracuje jako redaktorka časopisu v Praze a žije v malé vesnici. Domek jí padá na hlavu, její partner je stále někde pryč, přátelství s ženatým kolegou je stále hlubší a ke všemu selhaly antikoncepční pilulky. Jenže kdo je otcem?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balíček 2ks Deník šílené manželky + Všechno v pořádku, slečno Karpišková? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balíček 2ks Deník šílené manželky + Všechno v pořádku, slečno Karpišková?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balíček 2ks Deník šílené manželky + Všechno v pořádku, slečno Karpišková? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balíček 2ks Deník šílené manželky + Všechno v pořádku, slečno Karpišková? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balíček 2ks Deník šílené manželky + Všechno v pořádku, slečno Karpišková? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Balíček 2ks Deník šílené manželky + Všechno v pořádku, slečno Karpišková?