Balíček 2ks Šifra mistra Leonarda + Šifra mistra Leonarda Kvíz

Kód: 7359150

Úplný název:

Balíček 2ks Šifra mistra Leonarda + Šifra mistra Leonarda Kvíz (Brown Dan):

Autor a popis:

Brown Dan, Metafora, 0 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
187 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Šifra mistra Leonarda
Robert Langdon, uznávaný harvardský profesor náboženské symbolologie, pobývá služebně v Paříži, když v jeho hotelovém pokoji zazvoní telefon. Správce uměleckých sbírek v Louvru byl zavražděn. Co s tím má společného profesor historie? Důvod leží hned vedle mrtvého těla: nevysvětlitelná šifra, kterou tam policie objevila. Langdon se pouští do pátrání a k svému ohromení náhle vidí, že kamsi do temnot vede stopa zřetelných nápovědí, viditelných pro všechny, kdo vidět chtějí, obsažených přímo v díle geniálního Leonarda da Vinci.
Šifra mistra Leonarda KVÍZ
Přestože román Šifra mistra Leonarda je čistou fikcí, je založen na faktech a právě tento "skutečný svět" zaujal miliony fanoušků po celém světě. Otázky v této knize jdou po stopách fiktivních postav z Brownova příběhu, se zastávkami v Paříži, Londýně, Skotsku a Římě, a s krátkými odbočkami do Jeruzaléma, Florencie a New Yorku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Balíček 2ks Šifra mistra Leonarda + Šifra mistra Leonarda Kvíz do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Balíček 2ks Šifra mistra Leonarda + Šifra mistra Leonarda Kvíz.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Balíček 2ks Šifra mistra Leonarda + Šifra mistra Leonarda Kvíz (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Balíček 2ks Šifra mistra Leonarda + Šifra mistra Leonarda Kvíz bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Balíček 2ks Šifra mistra Leonarda + Šifra mistra Leonarda Kvíz doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Balíček 2ks Šifra mistra Leonarda + Šifra mistra Leonarda Kvíz