Baoplaneta

Kód: 7515016

Úplný název:

Baoplaneta (Drtina Luboš):

Autor a popis:

Drtina Luboš, Baobab, 64 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
98 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Poleťte s námi na Baoplanetu! Nepotřebujete k tomu tisíce světelných let, s našimi létajícími stroji na Baoplanetu doletíte snadno a rychle, dobrodružství je na dosah, stačí otevřít tuto malou knížku…

            Pamatujete si Baoplán? Kdysi jsme tak pojmenovali dvoulist pro děti, který Baobab příležitostně vydával. V záhlaví každého čísla se vznášel létající stroj od jiného autora a grafikovi Luboši Drtinovi se baoplány, ty podivuhodné a srandovní létající stroje, zalíbily natolik, že z nich sestavil celou knížku. Ta nyní vychází na oslavu patnácti let nakladatelství Baobab v knižním světě.

            V téhle knize se létá, padá, sviští, také se tu jedí kníry, čte se zepředu a klidně i zezadu, jak je libo, a dá se i omalovat. Je to pocta hravosti, dadaistické nevážnosti, letům šedesátým a Aloisi Mikulkovi. Je to kniha svou stavbou neotřelá — básnická a poťouchle hravá, volně kombinující různé žánry. A taky je to knížka, se kterou se můžete naučit počítat (nebo počítat úplně jinak), a ve které pochopíte, že i písmo může být ilustrací. A hlavně je to knížka nakažlivě veselá!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Baoplaneta do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Baoplaneta.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Baoplaneta (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Baoplaneta bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Baoplaneta doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti