Básně - Věrný hlas, Zlom, Zloděj z Bagdadu, Zlatými řetězy, S lodí jež dováží čaj a kávu,

Kód: 7491156

Úplný název:

Básně - Věrný hlas, Zlom, Zloděj z Bagdadu, Zlatými řetězy, S lodí jež dováží čaj a kávu, (Biebl Konstantin): Verný hlas, Zlom, Zlodej z Bagdadu, Zlatými retezy, S lodí jež dováží caj a kávu, Nový Ikaros, Nebe peklo ráj, Zrcadlo noci

Autor a popis:

Biebl Konstantin, Host, 430 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
224 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

První souborná edice jádra básníkova díla. Svazek obsahuje kompletní Bieblovy básnické knihy kromě prvotiny napsané se strýcem Arnoštem Rážem a poúnorové sbírky Bez obav (značně poznamenané dobovým schematismem).
Svazek vyplní jednu z velkých mezer ve vydávání moderní české poezie: Konstantin Biebl se dosud nedočkal kritického vydání. Básně v jeho Díle, vydávaném v padesátých letech, byly podrobeny autocenzuře a cenzuře. Následovaly jen antologie, připravované na různé ediční úrovni.

Tento svazek vychází z posledních knižních vydání za autorova života, vyjma zmíněného Díla I, ale v rozsáhlém komentáři zároveň srovnává dochované rukopisy, časopisecké a novinové otisky a různé varianty knižních vydání jednotlivých básní. Výsledkem je první souborná edice jádra básníkova díla a také bohatý materiál pro další literárněhistorické bádání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Básně - Věrný hlas, Zlom, Zloděj z Bagdadu, Zlatými řetězy, S lodí jež dováží čaj a kávu, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Básně - Věrný hlas, Zlom, Zloděj z Bagdadu, Zlatými řetězy, S lodí jež dováží čaj a kávu, .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Básně - Věrný hlas, Zlom, Zloděj z Bagdadu, Zlatými řetězy, S lodí jež dováží čaj a kávu, (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Básně - Věrný hlas, Zlom, Zloděj z Bagdadu, Zlatými řetězy, S lodí jež dováží čaj a kávu, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Básně - Věrný hlas, Zlom, Zloděj z Bagdadu, Zlatými řetězy, S lodí jež dováží čaj a kávu, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Básně - Věrný hlas, Zlom, Zloděj z Bagdadu, Zlatými řetězy, S lodí jež dováží čaj a kávu,