Batman: Temný rytíř 1 - Temné děsy

Kód: 7507738

Úplný název:

Batman: Temný rytíř 1 - Temné děsy (Finch David):

Autor a popis:

Finch David, BB/art, 208 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
376 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Na uzavřené oddělení Arkhamovy léčebny pronikne kdosi, kdo uvězněným zločincům podá nebezpečné sérum, které jim propůjčí nadpřirozenou sílu. S tou se jim podaří zdolat všechna bezpečnostní opatření a vtrhnout do ulic nic netušícího Gothamu. Batman musí policii pomoct všechny zločince pochytat, zároveň ale musí vypátrat původce tohoto ďábelského plánu. V úspěšném pátrání mu budou bránit silní protivníci od Two-Face přes Scarecrowa až po Banea a Temný rytíř si bude muset přizvat na pomoc některé ze svých přátel z Ligy spravedlnosti.
V úvodním svazku vydaném nakladatelstvím DC Comics v rámci nové řady The New 52 Universe překládají čtenářům David Finch (Batman: Návrat) a Paul Jenkins (Kapitán Amerika) nový, zlověstný příběh plný záhad Batman, Temný rytíř: Temné děsy, který je souborným vydáním prvních devíti čísel.
To nevěstí nic dobrého.
Do žil chovanců Arkhamovy léčebny se dostalo cosi neblahého. To cosi je obdařilo silou natolik démonickou, že se jim podařilo dostat z přísně střeženého oddělení léčebny a vyrazit do gothamských ulic. Temný rytíř musí udělat vše, co je v jeho silách, aby ve městě opět nastolil pořádek a odhalil pachatele, který je za vzniklou spoušť zodpovědný. Během svého pátrání se musí střetnout nejen se svými obvyklými protivníky, jako je Scarecrow, Bane nebo Two-Face, ale o jeho život bude usilovat i tajná organizace, která si říká Soví tribunál, a tajemný Bílý králík se jej bude snažit vylákat do své nory. Ne vše je ale tím, čím se zdá být…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Batman: Temný rytíř 1 - Temné děsy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Batman: Temný rytíř 1 - Temné děsy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Batman: Temný rytíř 1 - Temné děsy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Batman: Temný rytíř 1 - Temné děsy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Batman: Temný rytíř 1 - Temné děsy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Batman: Temný rytíř 1 - Temné děsy