Bechtěrevova nemoc - Čtení o nemoci egyptských faraonů, Karla Čapka i vaší

Kód: 2042568

Úplný název:

Bechtěrevova nemoc - Čtení o nemoci egyptských faraonů, Karla Čapka i vaší (Olejárová Marta, MUDr.): Ctení o nemoci egyptských faraonu, Karla Capka i vaší

Autor a popis:

Olejárová Marta, MUDr., Mladá fronta, 32 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
38 Kč (48 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Knížka si klade za cíl poskytnout co nejvíce objektivních informací o ankylozující spondylitidě, jejím původu, projevech i možnostech léčby. Rovněž se snaží odpovědět na nejčastější otázky, které pacienty s Bechtěrevovou nemocí zajímají. Po jejím přečtení se tedy dozvíte nejen, jak choroba zřejmě vzniká, jak se projevuje, diagnostikuje a léčí, ale také co pro úspěšnou léčbu můžete či spíše musíte udělat vy sami. Mimo tyto nejdůležitější lékařské informace se v textu dozvíte rovněž řadu zajímavostí o objeviteli této nemoci i o tom, jak s ní žily a bojovaly některé známé osobnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bechtěrevova nemoc - Čtení o nemoci egyptských faraonů, Karla Čapka i vaší do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bechtěrevova nemoc - Čtení o nemoci egyptských faraonů, Karla Čapka i vaší.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bechtěrevova nemoc - Čtení o nemoci egyptských faraonů, Karla Čapka i vaší (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bechtěrevova nemoc - Čtení o nemoci egyptských faraonů, Karla Čapka i vaší bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bechtěrevova nemoc - Čtení o nemoci egyptských faraonů, Karla Čapka i vaší doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Bechtěrevova nemoc - Čtení o nemoci egyptských faraonů, Karla Čapka i vaší