Běhání - anatomie

Kód: 2640358

Úplný název:

Běhání - anatomie (Puleo Joe, Milroy Patrick): Váš ilustrovaný pruvodce pro zlepšení síly, rychlosti a vytrvalosti v behu

Autor a popis:

Joe Puleo, Patrick Milroy, CPress, 184 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
360 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

„Staň se silnějším, rychlejším a pohotovějším na cestě, dráze nebo přespolní trati. Tuto knihu musíš mít, chceš-li se dostat v běhu na vyšší úroveň.“ Todd Williams Dvojnásobný účastník olympiády Držitel rekordu USA na 15 000 metrů Chcete maximálně zlepšit sílu, rychlost a vytrvalost v běhu? Tato kniha vám ukáže, jak zlepšit výkon zvýšením síly svalů a optimalizací běžeckého pohybu, jak minimalizovat riziko zranění a jak zlepšit krokový cyklus, abyste měli rychlejší časy a plynulejší běh. Autoři vám předkládají 50 nejúčinnějších cviků na zvýšení síly běžců. Každý s jasným, podrobným popisem a barevnými anatomickými ilustracemi, které zvýrazňují zapojené svaly. Tato kniha vás připraví na všechny překážky, se kterými se můžete setkat. Najdete zde cviky pro různé terény a rychlosti, od běhů do kopce, po běh mimo cestu, od sprintů po maratóny. Navíc se naučíte jak postupovat při běžných zraněních a problémech, kterým musí běžci čelit, jako jsou bolesti dolní části páteře, zranění kolen, svalů a šlach. Díky této knize dosáhnete svého nejlepšího osobního rekordu.

Joe Puleo působí mimo jiné jako trenér a vedoucí instruktor globálního běžeckého programu Námořních jednotek Spojených států. Trénuje maratónské týmy a týmy přespolního běhu, běh na 100 a 800 metrů. Patrick Milroy je vedoucím lékařem Klubu silničních běžců v USA, dále spolupracuje jako lékařský poradce a přispěvatel do časopisu Runner´s World Magazine a dalších, a působil jako lékař na Klinice sportovních zranění v North Cheshire. Sám je také úspěšným běžcem a maratóncem.

Nahlédnout do Běhání - anatomie Nahlédnout do Běhání - anatomie

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Běhání - anatomie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Běhání - anatomie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Běhání - anatomie (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Běhání - anatomie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Běhání - anatomie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Běhání - anatomie