Benedikt XVI. - Světlo světa - Papež, církev a znamení doby

Kód: 8747414

Úplný název:

Benedikt XVI. - Světlo světa - Papež, církev a znamení doby (Seewald Peter): Papež, církev a znamení doby

Autor a popis:

Seewald Peter, Barrister & Principal, 208 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (245 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Jak vidí Benedikt XVI. sebe a svůj pontifikát, čeho chce dosáhnout? Jak se vyjádří k sexuálním skandálům v církvi? K Williamsonovu případu? Jak hodnotí změny po církevních reformách? Stav ekumeny? Vztahy se židy a muslimy? Co říká hlava 1, 2 miliardy katolíků proměnám západní společnosti, kde je víra lhostejná stále většímu počtu lidí? Co křesťanství nabízí v moderním světě? Jsou v krizích této doby skryty i dosud neodhalené šance pro církev, pro svět, pro každého z nás?

Po úspěšných knihách rozhovorů Sůl země (česky vyšlo jako Křesťanství na přelomu tisíciletí) a Bůh a svět vychází třetí kniha v této sérii, kde Joseph Ratzinger odpovídá poprvé jako papež. A to otevřeně, nevyhýbá se žádné otázce - způsobem, který je v církevních dějinách zcela ojedinělý.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Benedikt XVI. - Světlo světa - Papež, církev a znamení doby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Benedikt XVI. - Světlo světa - Papež, církev a znamení doby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Benedikt XVI. - Světlo světa - Papež, církev a znamení doby (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Benedikt XVI. - Světlo světa - Papež, církev a znamení doby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Benedikt XVI. - Světlo světa - Papež, církev a znamení doby doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Benedikt XVI. - Světlo světa - Papež, církev a znamení doby