Berušky - počítáme do pěti - Určeno pro MŠ, 1. a 2. třídu ZŠ a pro žáky s SPU

Kód: 6812011

Úplný název:

Berušky - počítáme do pěti - Určeno pro MŠ, 1. a 2. třídu ZŠ a pro žáky s SPU (Flösslerová Dobruška, Mgr.):

Autor a popis:

Flösslerová Dobruška, Mgr., Flössler, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
89 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Karty s beruškami napomáhají vytvoření matematické představy čísla a jeho rozložení. Jsou rozděleny do dvou balíčků: 1 - 5 pro MŠ a 1. třídu a 1 - 9 pro 2. a 3. třídu. Pomůcka Berušky - počítáme do pěti je vhodná pro názorné vysvětlení učiva „rozklad čísla“. Např. číslo 5.

Prázdná karta napomáhá k pochopení čísla 0. Procvičovat rozklad čísla můžeme pomocí hry Dolož nebo ber (počítáme do pěti) hra pro 2 - 4 hráče od 4 do 90 let Rozdejte každému hráči 5 karet, zbytek karet ponechejte ležet na stole.První hráč vynese libovolnou kartu, druhý hráč k ní doloží kartu tak, aby součet berušek na obou kartách byl 5. Pokud doloží, bere si k sobě obě karty, odloží je na stůl a vynáší jinou.Pokud nemůže kartu s požadovaným počtem berušek doložit, dobírá si z hromádky jednu kartu a pokračuje další hráč. Hra končí, když se hromádka karet uprostřed stolu rozebere a hráči už nemají žádnou kartu k doložení. Vyhrává ten, kdo získal nejvíce karet.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Berušky - počítáme do pěti - Určeno pro MŠ, 1. a 2. třídu ZŠ a pro žáky s SPU do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Berušky - počítáme do pěti - Určeno pro MŠ, 1. a 2. třídu ZŠ a pro žáky s SPU.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Berušky - počítáme do pěti - Určeno pro MŠ, 1. a 2. třídu ZŠ a pro žáky s SPU (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Berušky - počítáme do pěti - Určeno pro MŠ, 1. a 2. třídu ZŠ a pro žáky s SPU bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Berušky - počítáme do pěti - Určeno pro MŠ, 1. a 2. třídu ZŠ a pro žáky s SPU doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Berušky - počítáme do pěti - Určeno pro MŠ, 1. a 2. třídu ZŠ a pro žáky s SPU