Bestie uvnitř

Kód: 7294582

Úplný název:

Bestie uvnitř (kol.):

Autor a popis:

Hammerovi Liselotte a Soren, HOST, 411 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

První díl světového bestselleru
Jednoho pondělního rána najdou děti ve školní tělocvičně něco opravdu děsivého. Pět nahých a zmrzačených těl visí s geometrickou přesností ze stropu tělocvičny. Vypadá to téměř jako veřejná poprava. Pro komisaře Konrada Simonsena a jeho oddělení vražd je tento případ jedna velká hádanka. Proč takové okázalé provedení? Jak se to vrahovi podařilo? A motiv?
Zmrzačená těla jsou postupně identifikována a Simonsen zjišťuje, že kdosi vzal spravedlnost do vlastních rukou. Oběti jsou totiž pedofilové. Za brutálními vraždami je malá skupina „mstitelů“, kteří se v minulosti stali oběťmi útoků pedofilů. Tato skupina zahájí pečlivě připravenou kampaň, krmí tisk a veřejnost e-maily, zprávami a videonahrávkami, aby upozornila na to, že pedofilové dostávají za své činy jen mírné tresty.
Bestie uvnitř je působivý kriminální příběh, který vypráví o tom, co se stane, když někdo vezme spravedlnost do vlastních rukou.
Práva na knihu byla prodána do Finska, Francie, Německa, Řecka, Itálie, Japonska, Norska, Polska, Ruska, Španělska, Švédska, Holandska, Turecka, Velké Británie, USA a na Island.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bestie uvnitř do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bestie uvnitř.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bestie uvnitř (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bestie uvnitř bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bestie uvnitř doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé