Betonová schodiště - konstrukce, návrh, příklady realizací

Kód: 7366040

Úplný název:

Betonová schodiště - konstrukce, návrh, příklady realizací (Eichler Břetislav):

Autor a popis:

Eichler Břetislav, Era group, 130 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
203 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
 

Betonová schodiště nabízejí pestrou paletu řešení schodišťového prostoru v interiéru i v exteriéru, jsou velmi oblíbená pro svou stabilitu, trvanlivost, požární odolnost, nehlučnost, tvarovou flexibilitu a možnost kombinace s dalšími materiály zábradlí a obkladu.
V úvodní části knihy Břetislava Eichlera najdete pojednání o historii užívání betonu ve stavebnictví. Stěžejní část publikace představuje 39 příkladů realizací, kde autor nabízí jak časem prověřené nadčasové konstrukce od architektů vrcholného funkcionalismu, tak díla mladých architektů 21. století. U každé realizace najdete kromě fotografií doprovodné texty, u většiny jsou prezentovány také výkresy schodišť nebo celého objektu. U jednotlivých realizací rozdělených do skupin podle tvarů schodišť se autor snaží upozornit na výjimečná řešení, a to jak v konstrukci, tak i v celkovém ztvárnění schodišťového prostoru. V knize najdete kombinace betonu se dřevem, kamenem, teracem či nerezem, stejně tak beton pohledový nebo opatřený povrchovými úpravami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Betonová schodiště - konstrukce, návrh, příklady realizací do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Betonová schodiště - konstrukce, návrh, příklady realizací.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Betonová schodiště - konstrukce, návrh, příklady realizací (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Betonová schodiště - konstrukce, návrh, příklady realizací bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Betonová schodiště - konstrukce, návrh, příklady realizací doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Betonová schodiště - konstrukce, návrh, příklady realizací