Bez lepku a chutně! - Jak vařit z přirozeně bezlepkových surovin

Kód: 7370272

Úplný název:

Bez lepku a chutně! - Jak vařit z přirozeně bezlepkových surovin (Dupin Olivia): Jak varit z prirozene bezlepkových surovin

Autor a popis:

Dupin Olivia, Synergie, 224 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
283 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

V této kuchařce se dozvíte všechno, co potřebujete k životu bez lepku - jaké potraviny kupovat, co jíst a na co si dát pozor, ale hlavně se naučíte jak vařit a péct bez lepku a přesto chutně. Autorka používá pro své recepty silu přirozeně bezlepkových potravin, které máme k dispozici, a učí nás, jak je upravit s fantazií a tak, aby si na nich mohl pochutnat úplně každý, ať už bezlepkovou dietu drží nebo ne. V první části se dozvíte více o bezlepkové dietě, jak stanovit diagnózu, jak nakupovat bezlepkové potraviny i jednoduché zásady pro stravování v restauracích. Také zde najdete užitečný seznam přirozeně bezlepkových potravin, které většinou znáte a které se dají koupit v každém větším supermarketu. Druhá část obsahuje 100 výtečných receptů na jednoduchá a přesto nesmírně chutná jídla. Takže neváhejta a zkuste vařit bez lepku a chutně!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bez lepku a chutně! - Jak vařit z přirozeně bezlepkových surovin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bez lepku a chutně! - Jak vařit z přirozeně bezlepkových surovin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bez lepku a chutně! - Jak vařit z přirozeně bezlepkových surovin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bez lepku a chutně! - Jak vařit z přirozeně bezlepkových surovin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bez lepku a chutně! - Jak vařit z přirozeně bezlepkových surovin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Bez lepku a chutně! - Jak vařit z přirozeně bezlepkových surovin