Bez sestry neodejdu - Děsivý příběh o zvrácenosti ve jménu „zákona lásky“

Kód: 2491277

Úplný název:

Bez sestry neodejdu - Děsivý příběh o zvrácenosti ve jménu „zákona lásky“ (Jonesová Kristina, Jonesová Celeste, Buhringová Juliana):

Autor a popis:

Jonesová Kristina, Jonesová Celeste, Buhringová Juliana, Ikar, 440 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kristina, Celeste a Juliana - sestry, které na vlastní kůži zakusily, jaké to je, žít podle „zákona lásky“. Pod tímto označením sekta Děti Boží skrývá sexuální zneužívání dětí. Od tří let se na ně pohlíží jako na sexuální objekt, musí plnit nejrůznější zvrácené požadavky a čelí fyzickému i psychickému týrání. Pod rouškou svobodného přístupu k sexu se zde provozuje prostituce a pornografie, z níž sektě plynou bohaté příjmy. Otřesný příběh tří dívek, jimž se nakonec po dlouholetém utrpení podařilo ze společenství sekty uniknout, ukazuje, jak neuvěřitelně snadné je propadnout zvrácené ideologii, která zotročuje člověka a umožňuje trýznění ve jménu dobra.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bez sestry neodejdu - Děsivý příběh o zvrácenosti ve jménu „zákona lásky“ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bez sestry neodejdu - Děsivý příběh o zvrácenosti ve jménu „zákona lásky“.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bez sestry neodejdu - Děsivý příběh o zvrácenosti ve jménu „zákona lásky“ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bez sestry neodejdu - Děsivý příběh o zvrácenosti ve jménu „zákona lásky“ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bez sestry neodejdu - Děsivý příběh o zvrácenosti ve jménu „zákona lásky“ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Bez sestry neodejdu - Děsivý příběh o zvrácenosti ve jménu „zákona lásky“