Běžící Buddha - Běháním a meditací k posílení těla a mysli

Kód: 8795007

Úplný název:

Běžící Buddha - Běháním a meditací k posílení těla a mysli (Mipham Sakyong): Beháním a meditací k posílení tela a mysli

Autor a popis:

Mipham Sakyong, Rybka, 200 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
164 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Světový bestseller tibetského duchovního vůdce, který běhá maratony.
Běhání a meditace jsou činnosti, které na první pohled nemají mnoho společného. Ve skutečnosti se ovšem skvěle doplňují, vzájemně obohacují a podporují.
Sakyong Mipham, zkušený běžec, který uběhl devět maratonů, a duchovní vůdce mezinárodního společenství 165 meditač­ních center s názvem Shambhala, ve své knize ukazuje, že fyzickou aktivitu a du­chov­ní rozvoj lze přirozeně propojit. V této praktické a inspirativní knize předkládá Sakyong Mipham jednoduché lekce, které kombinují bdělou pozornost a fyzický pohyb a které může ku prospě­chu svého těla i duše využít úplně každý bez ohledu na to, v jaké tělesné kondici nebo v jaké fázi duchovní cesty se prá­vě nachází. S jejich pomocí můžeme do svého života vnést mnohem více ener­­­gie, soustředěnosti a trpělivosti, což ocení běžci, duchovní hledající a vůbec všichni, kdo touží po dobrém zdraví a vnitř­­ní vyrovnanosti.
Autor na základě svých životních zku­šeností vypracoval jedinečný trénin­kový program, který kombinuje tělesná a du­chovní cvičení vhodná pro každého - bez ohledu na věk, přesvědčení či schop­nosti.

Sakyong Mipham je respektovaný tibetský lama a vůdce celosvětové komunity meditačních center Shambhala. Je rovněž nadšeným běžcem, který absolvoval de­vět maratonů. V mládí se mu dostalo vý­cviku v jezdectví a bojových uměních, nicméně později se sportem jeho srdce stal běh.
Časopis Planet jej označil za „globálního vizionáře“. Je autorem bestselleru Turning the Mind into an Ally a řadou cen ověn­čené knihy Ruling Your World: An­cient Strategies For Modern Life
Sakyong Mipham učí po celém světě a využívá jedinečnou kombinaci východní a západní filozofie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Běžící Buddha - Běháním a meditací k posílení těla a mysli do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Běžící Buddha - Běháním a meditací k posílení těla a mysli.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Běžící Buddha - Běháním a meditací k posílení těla a mysli (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Běžící Buddha - Běháním a meditací k posílení těla a mysli bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Běžící Buddha - Běháním a meditací k posílení těla a mysli doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Běžící Buddha - Běháním a meditací k posílení těla a mysli