Bezpečnost dětí na Internetu

Kód: 2513804

Úplný název:

Bezpečnost dětí na Internetu (Dočekal Daniel, Eckertová Lenka): Rádce zodpovedného rodice

Autor a popis:

Lenka Eckertová, Daniel Dočekal, Computer Press, 224 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
145 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Doufáte, že se vás a vašich dětí problémy na Internetu netýkají? Omyl! Přečtěte si tuto knihu a zjistíte, že vaše sladká nevědomost a jejich nemístná sebejistota může ublížit. Tento průvodce obsahuje deset tematických okruhů – potíží, které se týkají každého uživatele počítače či mobilního telefonu s přístupem na Internet. Najdete v něm skutečné příběhy ze života a reálné situace. Poskytuje praktické rady: jak problémům předejít a jak je řešit, pokud nastanou. Doporučuje postupy a návody, kontakty na pomáhající pracoviště, tipy na vhodný software, odkazy na další zdroje informací. Na tvorbě knihy se podílelo více než dvě desítky odborníků, pro něž jsou zmíněná témata denním chlebem. Při čtení navíc nebudete potřebovat žádné speciální znalosti. Autoři se v knize věnují mimo jiné těmto tématům:

- Skrytí agresoři na Internetu

- Pornografie v dětském pokoji

- Kdo vlastně sleduje vaše fotky

- Co nepatří na sociální sítě

- Virové odposlechy počítačů

- Počítačové hry: zlo, nebo přínos?

- Tresty rodičům za činy jejich dětí

- Kdo a kde vám pomůže

Vydání této publikace uvítaly významné české osobnosti. V úvodu knihy ke čtenářům promlouvá JUDr. Miroslav Antl, senátor a vysokoškolský pedagog, Taťána le Moigne, ředitelka českého Googlu, plk. Mgr. Karel Kuchařík, vedoucí odboru informační kriminality – Policejní prezidium ČR, a ekonomka Markéta Šichtařová, zakladatelka a ředitelka společnosti Next Finance.

O autorech: Lenka Eckertová působí v oblasti obsahu, marketingu a komunikace na Internetu od roku 1996. Počínaje zaměstnáním v průkopnických internetových společnostech Capitol Internet Publisher a M.I.A., se vždy zabývala využitím moderních technologií v každodenní praxi. Tématu online rizik a jeho zprostředkování veřejnosti se v současnosti věnuje v Národním centru bezpečnějšího internetu (Saferinternet.cz). Daniel Dočekal, internetový publicista, konzultant a lektor, již roku 1996 založil magazín Svět namodro a posléze Pooh.cz. Spolupodílel se na rozvoji mnoha internetových projektů. V současnosti se věnuje především vlastní publicistické činnosti, poradenství a vedení besed pro děti na téma internetové bezpečnosti, zejména v oblasti sociálních sítí. Detailní znalost sociálních sítí využívá také v oblasti marketingu.

Nahlédnout do Bezpečnost dětí na Internetu Nahlédnout do Bezpečnost dětí na Internetu

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bezpečnost dětí na Internetu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bezpečnost dětí na Internetu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bezpečnost dětí na Internetu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bezpečnost dětí na Internetu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bezpečnost dětí na Internetu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina