Bezstarostně a důstojně

Kód: 7436039

Úplný název:

Bezstarostně a důstojně (Tsoknyi Rinpočhe): Pojednání o cvicení se v prirozené podstate mysli

Autor a popis:

Tsoknyi Rinpočhe, DharmaGaia, 216 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
205 Kč (278 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tsoknyi Rinpočhe (nar. 1966 v Nepálu) je v současnosti jedním z nejproslulejších mistrů tibetského buddhismu. Již více než dvacet let předává studentům z celého světa učení o nejvnitřnější podstatě lidské mysli. Je oceňován pro přístupný styl výkladu učení, výborný a sebekritický smysl pro humor a hluboce lidský, soucitný vhled do lidské přirozenosti. Tsoknyi Rinpočhe je opravdovým mostem mezi dávnou moudrostí a myšlením moderního člověka.

Bezstarostně a důstojně je souborem různých učení Tsoknyi Rinpočheho, v němž pojednává o hlavních aspektech nauky dzogčhenu („velké dokonalosti“) — o základu, cestě a završení. Své studenty provází řízenými meditacemi, hovoří o správném náhledu, meditaci a jednání, soucítění, bardu a dalších tématech nauky. Text je také ozvláštněn záznamem mnoha rozhovorů Rinpočheho a jeho studentů.

„Tsoknyi Rinpočhe k nám promlouvá vzrušujícím, neobvyklým způsobem, s vědomím komplexnosti moderního života a potřeb dnešních mužů a žen. Je obdařen schopností jasným a jednoduchým způsobem objasňovat nejhlubší témata. Při svých podrobných výkladech učení stále posluchače připoutává k jejich vlastní zkušenosti, čímž jim otevírá možnost, aby sami v sobě odhalili pravdivost dharmy. Hloubkou svého poznání mi připomíná význačné mistry minulosti a považuji za velice povzbudivé, že tak mladý mistr může natolik hluboce ztělesňovat moudrost své tradice.“ — Sogyal Rinpočhe (autor Tibetské knihy o životě a smrti)

Nahlédnout do Bezstarostně a důstojně Nahlédnout do Bezstarostně a důstojně

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bezstarostně a důstojně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bezstarostně a důstojně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bezstarostně a důstojně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bezstarostně a důstojně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bezstarostně a důstojně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Východní filozofie