Bible - Překlad 21. století včetně Deuterokanonických knih

Kód: 8728220

Úplný název:

Bible - Překlad 21. století včetně Deuterokanonických knih (kol.): vcetne Deuterokanonických knih

Autor a popis:

BIBLION, 1810 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
354 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Překlad 21. století (Bible21) přináší nadčasové poselství v současné, čtivé češtině. Usiluje o maximální věrnost původním hebrejským, aramejským a řeckým textům, zároveň však chce oslovit dnešní čtenáře, ať už jsou zvyklí čerpat z této knihy inspiraci pro každý den, anebo ji otevírají poprvé. Druhé rozšířené vydání Bible21 obsahuje aktualizovaný text Starého i Nového zákona. Nově toto vydání zahrnuje také Deuterokanonické knihy Starého zákona. Deuterokanonické knihy Starého zákona dokumentují židovskou zbožnost a dějiny posledních dvou staletí před Kristem. Jako součást Septuaginty (starověkého překladu hebrejské Bible do řečtiny) vstoupily také do křesťanské tradice, i když s různou mírou autority. Některé církve čtou tyto knihy Jako Písmo, jiné je považují alespoň za „užitečné a dobré ke čtení“. Pro všechny čtenáře však zůstávají jedinečným zdrojem poznání světa judaismu v období těsně předcházející novozákonní době.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Bible - Překlad 21. století včetně Deuterokanonických knih do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Bible - Překlad 21. století včetně Deuterokanonických knih.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Bible - Překlad 21. století včetně Deuterokanonických knih (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Bible - Překlad 21. století včetně Deuterokanonických knih bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Bible - Překlad 21. století včetně Deuterokanonických knih doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křesťanství

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Křesťanství / Bible - Překlad 21. století včetně Deuterokanonických knih