Billy Connolly a jeho Route 66 - Big Yin na dokonalém americkém silničním výletě

Kód: 8752517

Úplný název:

Billy Connolly a jeho Route 66 - Big Yin na dokonalém americkém silničním výletě (Connolly Billy): Big Yin na dokonalém americkém silnicním výlete

Autor a popis:

Connolly Billy, Bodyart Press, 252 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
245 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Billy Connoly - milovník hudby, motorkář, metla všeho nudného a všedního, snil o cestě po legendární Route 66 od chvíle, kdy poprvé uslyšel Chucka Berryho zpívat tu nejskvělejší rock 'n' rollovou nahrávku všech dob. A nyní dostal svojí šanci - vydává se na své na míru postavené tříkolce hledat skutečnou Ameriku, která ještě stále může být nalezena mimo dálnice tohoto národa.

Na cestě po všech z jejích 3 666 kilometrů (2 278 mil) od mrakodrapů Chicaga po Molo v Santa Monice v Kalifornii, Billyho cesta ho vede kolem mnoha základních ikon Spojených států: Gateway Arch v St Louis, Monument Valley a Grand Canyon, a pár pozůstalých jedinečných, neonem osvícených čerpacích stanic a jídelen, které kdysi tuto cestu lemovaly. Ale také mu tato cesta dává příležitost poznat lidi, kteří tuto silnici považují za svůj domov, od Mervina, amišského truhláře, k Robovi, který je tak jako Billy nadšeným příznivcem bendža, a obsesivním sběratelem hudebních nástrojů, k Angelovi, který je jedním z mnoha lidí, kteří jsou odhodlaní udržet ducha Matky Cest naživu. Vtipné, dojímavé a inspirující zároveň, příběhy, které na své cestě sbírá, vyprávějí příběh moderní Ameriky. A možná inspirují pár lidí, aby taky usedli na své motorky.

Se svým instinktem pro dobrý příběh, který nemá konkurenci, a s nakažlivým entuziasmem, který ho udělal naším nejpodmanivějším národním pokladem, Billy Connolly je vrcholným průvodcem na vrcholném silničním výletě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Billy Connolly a jeho Route 66 - Big Yin na dokonalém americkém silničním výletě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Billy Connolly a jeho Route 66 - Big Yin na dokonalém americkém silničním výletě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Billy Connolly a jeho Route 66 - Big Yin na dokonalém americkém silničním výletě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Billy Connolly a jeho Route 66 - Big Yin na dokonalém americkém silničním výletě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Billy Connolly a jeho Route 66 - Big Yin na dokonalém americkém silničním výletě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Billy Connolly a jeho Route 66 - Big Yin na dokonalém americkém silničním výletě