Blesk v digitální fotografii - kompletní průvodce

Kód: 74130090

Úplný název:

Blesk v digitální fotografii - kompletní průvodce (George Chris):

Autor a popis:

George Chris, Zoner Press, 160 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
194 Kč (277 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dnes již velmi širokou sadu knih vydavatelství Zoner Press o fotografování, zejména o digitální fotografii, doplňuje kniha tentokrát věnovaná více technické problematice – blesku. Čtenáři našich knih se s bleskem a jeho použitím mohli setkat v řadě publikací, věnovaných např. fotografování zvěře, makrofotografii, portrétu nebo krajinářské fotografii, konečně bleskem a jeho využitím se zabývá velmi výrazně McNally ve své knize Fotografie – rozhodující momenty. Publikace Blesk v digitální fotografii je ale blesku věnovaná zcela, je určena těm, kteří hledají základního průvodce technikou nebo potřebují vysvětlení nejdůležitějších pojmů, doporučení pro nastavení nebo měření při práci s bleskem. Kniha však vedle čistě technických informací přináší rady i ukázky použití blesku v nejrůznějších podmínkách, v interiéru i exteriéru, od práce se zabudovaným bleskem kompaktních fotoaparátů až po záblesková zařízení a jejich nejrůznější doplňky a pomůcky používané třeba v ateliéru. Kniha je doplněna množstvím inspirativních fotografií, které často ukazují i rozdíly při fotografování bez blesku a s bleskem. Publikace je určena především začínajícím až středně pokročilým fotografům, pro které je fotografování koníčkem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blesk v digitální fotografii - kompletní průvodce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blesk v digitální fotografii - kompletní průvodce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blesk v digitální fotografii - kompletní průvodce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blesk v digitální fotografii - kompletní průvodce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blesk v digitální fotografii - kompletní průvodce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Blesk v digitální fotografii - kompletní průvodce