Blízko a přece tak daleko - Obava ze vztahů a její následky

Kód: 7500108

Úplný název:

Blízko a přece tak daleko - Obava ze vztahů a její následky (Carter Steven, Sokolová Julia): Obava ze vztahů a její následky

Autor a popis:

Carter Steven, Sokolová Julia, Maitrea, 298 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
295 Kč (385 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Fobie ze vztahů: to je nejvíce diskutovaná romantická problematika devadesátých let. Jaký má smysl, že vztahy končí, když to nejlepší právě začalo. Jak se chováte k partnerovi, který se vás jeden den nemůže nabažit, přičemž další den je pro něho každá vzdálenost nedostatečná. Můžete říci, že hledáte lásku - nebo únik z blízkosti? Autoři Steven Carter a Julia Sokolová vám připravili strategie, které potřebujete, abyste prošli vztahovou fobií a vyrovnali rovnováhu mezi potřebou intimity a přáním prostoru. Použili k tomu spousty překvapivých upřímných rozhovorů a hlubokých dotazníků. Objevíte: * jak prolomit cyklus svádění - odmítnutí - jednou pro vždy, * hledání perfektního partnera a jiných mechanismů, které se vyhýbají vztahu, * co dělat, když je fobie ze vztahů vaše, * vymáhání pocitu sounáležitosti, když váš partner právě odešel, *jak vytvořit a udržet si vztah, který vám přinese pocit dlouhotrvajícího štěstí. Pro ty, kteří chtějí překonat strach ze vztahu, je kniha Blízko a přece tak daleko jedinou knihou, kterou potřebují číst. Je to perfektní kniha, která kdy byla napsána k tomuto tématu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blízko a přece tak daleko - Obava ze vztahů a její následky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blízko a přece tak daleko - Obava ze vztahů a její následky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blízko a přece tak daleko - Obava ze vztahů a její následky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blízko a přece tak daleko - Obava ze vztahů a její následky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blízko a přece tak daleko - Obava ze vztahů a její následky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Blízko a přece tak daleko - Obava ze vztahů a její následky