Blízký východ nad propastí - Cesta od orientálních diktatur ke svobodě a zase zpátky

Kód: 2425558

Úplný název:

Blízký východ nad propastí - Cesta od orientálních diktatur ke svobodě a zase zpátky (Tureček Břetislav):

Autor a popis:

Tureček Břetislav, Knižní klub, 328 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
287 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.1.2018 dopoledne. 
 

Občanské války a nepokoje, rozsáhlé porušování lidských práv i rostoucí hrozba náboženského teroru a politického násilí, které zasahuje i západní svět. To vše dnes v sobě nese muslimský Blízký východ, a je na místě se ptát, jaké síly daly celý tento neblahý vývoj, včetně např. uprchlických vln, do pohybu. Do jaké míry je příčinou islám, který podle řady odborníků brzdí rozvoj i tak nadějného koutu světa, jako je ropou nasáklý Orient? A nakolik spustili tuto lavinu nestability někteří světoví státníci a tajné služby se svými velmocenskými hrami a spolčováním s bezskrupulózními diktátory, nebo jejich odstraňováním? Blízký východ nad propastí je další reportážní knihou, v níž Břetislav Tureček spojuje podobné zásadní otázky se syrovou realitou po tzv. Arabském jaru i před ním. Promlouvá v ní řada odborníků, politiků i „bezejmenných“ lidí, atmosféru dokreslují dramatické i poetické příběhy a desítky fotografií, které autor zachytil v posledních dvaceti letech, přelomovém období Blízkého východu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blízký východ nad propastí - Cesta od orientálních diktatur ke svobodě a zase zpátky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blízký východ nad propastí - Cesta od orientálních diktatur ke svobodě a zase zpátky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blízký východ nad propastí - Cesta od orientálních diktatur ke svobodě a zase zpátky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blízký východ nad propastí - Cesta od orientálních diktatur ke svobodě a zase zpátky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blízký východ nad propastí - Cesta od orientálních diktatur ke svobodě a zase zpátky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Blízký východ nad propastí - Cesta od orientálních diktatur ke svobodě a zase zpátky