Blu-ray + DVD: Šílený Max Antologie (4Blu-ray+ DVD bonus)

Kód: 6535473

Úplný název:

Blu-ray + DVD: Šílený Max Antologie (4Blu-ray+ DVD bonus) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 189 Kč (1 399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kolekce obsahuje:Šílený Max (Blu-ray)(Mad Max)1979 / Akční, Sci-Fi, Dobrodružný / 94 minut / AustrálieVe zpustošené zemi blízké budoucnosti vládne silnicím divoký motorkářský gang. Řádí v ulicích, terorizuje nevinné civilisty a strážcům zákona se jen směje do očí. Jednoho policistu ale podcení. Když motorkáři brutálně napadnou nejlepšího přítele a rodinu Maxe Rockatanskyho (Mel Gibson), změní .... (více)Šílený Max 2: Bojovník silnic (Blu-ray)(Mad Max 2: Road Warrior)1981 / Akční, Sci-Fi, Dobrodružný / 95 minut / AustrálieJen málo snímků v historii akčních filmů se může rovnat Šílenému Maxovi 2. Nabitý dobrodružstvím, rychlostí i krveprolitím vás vystřelí do světa, kde se post-katastrofická budoucnost setkává s mytologií minulosti. Nebo jednodušeji, jeden z nejúžasnějších kaskadérských filmů vůbec. Před sérií Smrtonosných zbraní .... (více)Šílený Max 3: Dóm hromů (Blu-ray)(Mad Max 3: Beyond Thunderdome)1985 / Akční, Sci-Fi, Dobrodružný / 107 minut / AustrálieDva muži vstoupí. Odchází jen jeden. Taková jsou pravidla arény v Dómu hromů ve městě Bartertown. Zákonodárkyně Aunty Entity bude muset brzy přidat ještě jedno pravidlo: „Neštvěte šíleného Maxe!“ Šílený Max a Dóm hromů s Melem Gibsonem v hlavní roli hrdiny Maxe, který bojuje proti barbarům post-katastrofické .... (více)Šílený Max: Zběsilá cesta (Blu-ray)(Mad Max: Fury Road)2015 / Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller / 120 minut / Austrálie, USAZakladatel postapokalyptického žánru a tvůrce legendární série o Šíleném Maxovi režisér George Miller se vrací do světa bojovníka silnic. Ve snaze uniknout před svou divokou minulostí se Max Rockatansky (Tom Hardy) potlouká sám pustinou. Jednoho dne narazí na skupinu uprchlíků, v jejímž čele stojí Imperator .... (více)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray + DVD: Šílený Max Antologie (4Blu-ray+ DVD bonus) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray + DVD: Šílený Max Antologie (4Blu-ray+ DVD bonus).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray + DVD: Šílený Max Antologie (4Blu-ray+ DVD bonus) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray + DVD: Šílený Max Antologie (4Blu-ray+ DVD bonus) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray + DVD: Šílený Max Antologie (4Blu-ray+ DVD bonus) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray + DVD: Šílený Max Antologie (4Blu-ray+ DVD bonus)