Blu-ray + DVD: Zvonilka a velká záchranná výprava Blu-ray + DVD (Combo Pack)

Kód: 6532484

Úplný název:

Blu-ray + DVD: Zvonilka a velká záchranná výprava Blu-ray + DVD (Combo Pack) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2017 dopoledne. 
 

2010 / Animovaný / Dětský / Dobrodružný / Komedie / USACo byste dělali, kdybyste potkali vílu? Staňte se svědky prvního setkání Zvonilky s člověkem, který není tím, kým myslíte. Dlouho před tím, než se Zvonilka setkala s Wendy a ztracenými chlapci, se seznámila s Lizzy, dívenkou, která pevně věřila na sílu vílího prášku a kouzelnou říši víl. Když víla jednoho léta navštíví rozkvetlé anglické louky, protnou se poprvé dva velmi odlišné světy a vznikne zvláštní pouto mezi Zvonilkou a zvídavým děvčátkem, které potřebuje kamarády. Zatímco se ostatní víly vypraví na odvážnou záchrannou akci, pustí se Zvonilka do velmi riskantního dobrodružství a ohrozí vlastní bezpečí i budoucnost všech víl. Prožijte naplno úžasný Disneyho nový příběh o síle důvěry a přátelství. Film Zvonilka a velká záchranná výprava je plný napětí a snění a učaruje celou vaši rodinu. ...A možná se i naučíte létat... Blu-ray:Zvuková verze/formát : 5.1 DTS-HD angličtina,5.1 čeština, slovenština, maďarština, arabština, chorvatština Obrazový formát : 16:9 Titulky: české, slovenské, anglické, maďarské, arabské, srbské, chorvatské, slovinské Délka : 77 min. DVD:Zvuková verze/formát: 5.1 čeština, slovenština, angličtina, maďarština, arabština Obrazový formát: 16:9 Titulky: české, slovenské, anglické, maďarské, arabské Délka: 77 min.Hrají: Mae Whitman, Michael Sheen, Kristin Chenoweth, Pamela Adlon, Lucy Liu, Jesse McCartney, Raven-Symoné, Jeff Bennett, Rob PaulsenRežie: Bradley RaymondZvukové formáty:anglicky - DD 5.1česky - DD 5.1slovensky - DD 5.1Titulky: anglicky, česky, slovensky, Obrazové formáty: 16:9, 1,78:1Bonus:DVD: • Exkluzivní krátké ukázky z filmu Na vlásku • Vynechané scény • Navrhněte vílí domeček • Dylan and Cole Sprousovi: Blu-RayTM letí • Nový videklip Bridget Mendler: How To Believe Blu-ray: • Exkluzivní krátké ukázky z filmu Na vlásku • Vynechané scény • Hudba and další • Zákulisí studia Disney Zvuková verze/formát BD: 5.1 DTS-HD angličtina,5.1 čeština, slovenština, maďarština, arabština, chorvatština Obrazový formát BD: 16:9 Titulky BD: české, slovenské, anglické, maďarské, arabské, srbské, chorvatské, slovinské Délka BD: 77 min.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray + DVD: Zvonilka a velká záchranná výprava Blu-ray + DVD (Combo Pack) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray + DVD: Zvonilka a velká záchranná výprava Blu-ray + DVD (Combo Pack).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray + DVD: Zvonilka a velká záchranná výprava Blu-ray + DVD (Combo Pack) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray + DVD: Zvonilka a velká záchranná výprava Blu-ray + DVD (Combo Pack) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray + DVD: Zvonilka a velká záchranná výprava Blu-ray + DVD (Combo Pack) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray + DVD: Zvonilka a velká záchranná výprava Blu-ray + DVD (Combo Pack)