Blu-ray: Interview s upírem: Edice k 20. výročí (Blu-ray)

Kód: 6534919

Úplný název:

Blu-ray: Interview s upírem: Edice k 20. výročí (Blu-ray) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 1994

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.10.2017 dopoledne. 
 

1994 / Romantický / Horor / Drama / 122 minut / USAHvězdné obsazení mrazivé adaptace románového bestselleru Anne Rice (která je také autorkou scénáře) režiséra Neila Jordana dodá nemrtvým punc nesmrtelnosti. Blíží se konec 18. století a žalem zdrcený mladík Louis (Brad Pitt) přijme nabídku charismatického upíra Lestata (Tom Cruise) stát se nesmrtelným. Jenže brzy zjistí, že jeho temný dar je zároveň prokletím - aby žil, musí zabíjet. V napínavém a vizuálně podmanivém snímku, který zcela změnil definici upírského žánru, na diváka čeká věčný život plný krve, vášně a utrpení.Hrají: Tom Cruise, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Stephen Rea, Antonio Banderas, Christian Slater, Thandie Newton, Helen McCrory, Roger Lloyd-Pack, Marcel Iures, Susan Lynch, Andrew Tiernan, Domiziana Giordano, Laure Marsac, John McConnell, George AntoniRežie: Neil JordanZvukové formáty:maďarsky - DTS-HD Master Audio 5.1rusky - DD 5.1česky- DD 2.0anglicky - DTS-HD Master Audio 5.1japonsky - DTS-HD Master Audio 5.1japonsky - DD 2.0thajsky - DD 2.0španělsky (Kastilie) - DD 5.1německy - DTS-HD Master Audio 5.1portugalsky (Brazílie) - DD 2.052 - DD 1.0francouzsky (Paříž) - DD 5.1polsky - DD 5.1Titulky: maďarsky, rusky, česky, holandsky, japonsky, čínsky, thajsky, španělsky (Kastilie), anglicky pro neslyšící, korejsky, portugalsky (Brazílie), německé pro neslyšící, :52:francouzsky (Paříž), polsky, italské pro neslyšící, Obrazové formáty: 16:9 FF, 1920x1080Bonus:ZBRUSU NOVÝ bonus ke 20. výročíLestat, Louis a upíří fenoménRozhovor s Anne Rice o jejím vlivu na novou vlnu upírů v rolích hrdinů a antihrdinůPlus: • Komentář režiséra Neila Jordana• Ve stínu upíraHovoří Anne Rice, Neil Jordan a Antonio Banderas
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Interview s upírem: Edice k 20. výročí (Blu-ray) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Interview s upírem: Edice k 20. výročí (Blu-ray).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Interview s upírem: Edice k 20. výročí (Blu-ray) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Interview s upírem: Edice k 20. výročí (Blu-ray) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Interview s upírem: Edice k 20. výročí (Blu-ray) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Interview s upírem: Edice k 20. výročí (Blu-ray)