Blu-ray: Letopisy Narnie: Lev, Čarodějnice a skříň (Blu-ray)

Kód: 6532337

Úplný název:

Blu-ray: Letopisy Narnie: Lev, Čarodějnice a skříň (Blu-ray) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

2005 / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Rodinný / 140 minut / USAPřipravte se, že uvidíte svět, o jakém se vám ani nesnilo. Společnosti Walt Disney Pictures a Walden Media si vás dovolují pozvat ke sledování nadčasového příběhu C.S.Lewise, který si stále získává srdce čtenářů a diváků. Připojte se k sourozencům Lucy, Edmundovi, Susan a Peterovi, kteří se skrz kouzelnou skříň dostanou do země zvané Narnie. Naleznou tam půvabné království, kde dříve sice panoval mír, ale nyní prožívá nekonečnou zimu, do níž ho uvrhla zlá Bílá čarodějnice Jadis. S pomocí mocného lva Aslana děti stanou v čele narnijského vojska v stále se přiostřujícím boji o svobodu proti ledové moci! Fantastické zvláštní efekty jsou v novém obrazu High Definition realističtější než dřív. Poznáte mluvící zvířata, trpaslíky, fauny, kentaury, obry a další. A každičký zvuk, ať už burácení Aslanova řevu, ozvěna bitevních trumpet nebo jemný šepot listů, ožije díky výborné vylepšené kvalitě zvuku. Prožijte životní dobrodružství v nové kvalitnější verzi na Disneyho disku Blu-ray High Definition. Hrají: Georgie Henley, Skandar Keynes, William Moseley, Anna Popplewell, Tilda Swinton, James McAvoy, Jim BroadbentRežie: Andrew AdamsonZvukové formáty:maďarsky - DD 5.1česky - DD 5.1turecky - DD 5.1řecky - DD 5.1anglicky - DD 5.1portugalsky - DD 5.1německy - DD 2.0Titulky: srbsky, slovinsky, maďarsky, česky, turecky, bulharsky, řecky, hebrejsky, anglicky, portugalsky, slovensky, chorvatsky, rumunsky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:• Interaktivní menu• Výběr scén• Komentáře tvůrců filmu
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Letopisy Narnie: Lev, Čarodějnice a skříň (Blu-ray) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Letopisy Narnie: Lev, Čarodějnice a skříň (Blu-ray).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Letopisy Narnie: Lev, Čarodějnice a skříň (Blu-ray) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Letopisy Narnie: Lev, Čarodějnice a skříň (Blu-ray) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Letopisy Narnie: Lev, Čarodějnice a skříň (Blu-ray) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Letopisy Narnie: Lev, Čarodějnice a skříň (Blu-ray)