Blu-ray: Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)

Kód: 6532191

Úplný název:

Blu-ray: Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

2003 / Komedie / Fantasy / Dobrodružný / Akční / 143 minut / USAProducent Jerry Bruckheimer (Pearl Harbor) a režisér Gore Verbinski (Hon na myš) spojili své síly a natočili dobrodružný film PIRÁTI Z KARIBIKU: PROKLETÍ ČERNÉ PERLY. Nenapravitelný ale okouzlující pirát kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp) je sice všemi mastmi mazaný, ale přesto přijde o svou loď. Černou perlu mu totiž ukradne jeho největší rival, lstivý kapitán Barbossa (Geoffrey Rush) a ihned s ní zaútočí na město Port Royal. Nelítostná bitva má jediný cíl: únos místodržitelovy krásné dcery Elizabet (Keira Knightley). Na její záchranu se ihned vydává přítel z dětství Will Turner (Orlando Bloom). I když jsou jeho úmysly šlechetné, sám na podobný úkol nestačí. Proto se spojí s Jackem, který zase touží získat zpět svou loď Černou perlu. Ani jeden však netuší, že prokletý poklad změnil Barbossu a jeho posádku v nesmrtelná stvoření. Příběh plný napětí, dobrodružství, soubojů, tajemství, humoru, fantastických postav a nevídaných triků je jedním z nejpozoruhodnějších filmů, který byl kdy natočen. Proto rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce.Hrají: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Jonathan Pryce, Mackenzie Crook, David Bailie, Zoe Saldana, Vince Lozano, Robbie Gee, Guy Siner, Paul Cagney, Lee Arenberg, Dylan Smith, Martin Klebba, Kevin McNally, David Schofield, Vanessa BranchRežie: Gore VerbinskiZvukové formáty:maďarsky - DD 5.1česky - DD 5.1turecky - DD 5.1anglicky - DTS-HD Master Audio 5.1polsky - DD 5.1Titulky: srbsky, slovinsky, maďarsky, česky, turecky, arabsky, bulharsky, řecky, hebrejsky, anglicky, portugalsky, slovensky, polsky, chorvatsky, rumunsky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:• Interaktivní menu • Výběr scén
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly (Blu-ray)