Blu-ray: Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (Blu-ray)

Kód: 6532193

Úplný název:

Blu-ray: Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (Blu-ray) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 30.10.2017 dopoledne. 
 

2006 / Komedie / Fantasy / Dobrodružný / Akční / 150 minut / USAKapitán Jack je zpět... a s ním i Will Turner, Elizabeth Swann a celá řada nových i dobře známých postav, které se vrací na plátna kin v druhém dílu velkolepé ságy Piráti z Karibiku. V hlavních rolích se znovu představí Johnny Depp, jemuž role Jacka Sparrowa vynesla nominaci na Oscara, Orlando Bloom a Keira Knightley, která má od loňského roku také na kontě oscarovou nominaci. V tomto dobrodružném a velkolepém pokračování filmového hitu z roku 2003, které vzniklo opět pod vedením producenta Jerryho Bruckheimera a režiséra Gorea Verbinskiho, je kapitán Jack Sparrow znovu lapen ve spletité síti záhrobních intrik. Prokletí Černé perly se mu sice podařilo zlomit, avšak nyní musí se svou posádkou čelit mnohem děsivější hrozbě - ukáže se, že Jack se upsal krví legendárnímu Davymu Jonesovi(Bill Nighy), který je vládcem oceánských hlubin a kapitánem tajemné lodě BLUDNÝ HOLANĎAN, jíž se v rychlosti a schopnosti rychlého zmizení nedokáže vyrovnat žádná jiná loď. Pokud se Jackovi nepodaří najít způsob, jak se z této faustovské dohody vyvázat, bude nucen strávit celý posmrtný život jako otrok v Jonesových službách. Překvapivý vývoj událostí přeruší svatební plány Willa Turnera a Elizabeth Swann, kteří se znovu ocitají ve víru Jackových dobrodružství, během nichž dojde na strhující souboje s mořskými monstry, nepřátelský naladěnými ostrovany a výstřední věštkyní Tiou Dalmou (Naomie Harris) a dokonce i na tajemné setkání s Willovým dlouho ztraceným otcem Štruplem Billem (Stellan Skarsgard). Mezitím si nemilosrdný lovec pirátů lord Cutler Beckett (Tom Hollander) z Východoindické společnosti začíná brousit zuby na bájnou Truhlu mrtvého muže. Dávná legenda praví, že ten, kdo se truhly zmocní, bude moci ovládnout Davyho Jonese a celou jeho posádku - a Beckett chce této obrovské síly využít k tomu, aby jednou provždy očistil Karibik od všech pirátů, kteří jej křižují. Časy se mění a skutečnými loupeživými piráty se pomalu stávají draví obchodníci a úředníci... zatímco staromódním bukanýrům jako je Jack, kterému jde především o dobrodružství a nespoutaný způsob života, hrozí vymření.Hrají: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Bill Nighy, Jonathan Pryce, Mackenzie Crook, Stellan Skarsg?rd, Tom Hollander, Naomie Harris, David Bailie, Max Baker, Robbie Gee, Barry McEvoy, Geoffrey Rush, Lee Arenberg, Martin Klebba, Reggie Lee, Alex Norton, Sammi Hanratty, Kevin McNally, David Schofield, Vanessa Branch, Luke de WoolfsonRežie: Gore VerbinskiZvukové formáty:maďarsky - DD 5.1česky - DD 5.1turecky - DD 5.1anglicky - DTS-HD Master Audio 5.1Titulky: srbsky, slovinsky, maďarsky, česky, turecky, arabsky, bulharsky, řecky, hebrejsky, anglicky, portugalsky, polsky, chorvatsky, rumunsky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:• Interaktivní menu • Výběr scén
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Blu-ray: Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (Blu-ray) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Blu-ray: Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (Blu-ray).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Blu-ray: Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (Blu-ray) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Blu-ray: Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (Blu-ray) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Blu-ray: Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (Blu-ray) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Blu-ray: Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (Blu-ray)